Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Navitel E700 – siedmiocalowa nawigacja samochodowa PND

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      NAVITEL Poland, po udokumentowanym sukcesie sprzedażowym modelu E500, wprowadza na rynek siedmiocalową nawigację PND E700, która względem poprzedniczki oferuje większy wyświetlacz lepszej jakości i przydatną kierowcom aut o tonażu powyżej 3.5 tony funkcję „Samochód ciężarowy” dostępną w Polsce i rozwijaną w mapach krajów całej Europy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Navitel E700 – siedmiocalowa nawigacja samochodowa PND

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ciekawe jak sprawdzi się siedmiocalówka. Kupiłem pół roku temu E100 żeby jeździć po PL i prezentuje się świetnie. Może zainteresuje się i tą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Kupiłem model E500 czyli mniejszą od tej którą zapowiadałem. Oddałem tacie. Niestety ale pod względem działania straszne badziewie. Wolny, nielogiczny w obsłudze a do tego nie potrafi pokazać jakiś alternatywnych tras. Do tego za kazdym razem nawigacja ładowała mnie w największe korki. Dramat. nie polecam produktów Navitela. Słabe algorytmy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      U mnie E500 nie zacina, przyjrzalem sie specyfikacji i procesor niezły- moze sprobuj przywrocic ustawienia fabryczne? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      dobry sprzęt i siedmiocalowy wyświetlacz robi robote polecam 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ludzie ile wam płaci navitel za propagandę ze jej nawigacje sa dobre mam 12 letniego gooclevera oraz e500 ten stary gooclever jest sto razy lepszy niz e500 mam na nim mapy igo a navigacja navitela to pieniądze wyrzucone w błoto NAVITEL TOTALNY BADZIEW NIE WART NAWET 50 ZŁ

Viewing 5 reply threads
Reply To: Navitel E700 – siedmiocalowa nawigacja samochodowa PND
Your information: