Start Forum Sprzęt Nawigacja NaviExpert vs. PND – Konkurs Gwiazdkowy

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Coraz większa liczba użytkowników w Polsce korzysta z nawigacji samochodowej. Wystarczy spojrzeć za szybę w czasie jazdy. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy NaviExpert na telefon komórkowy może być dobrym zamiennikiem standardowej nawigacji satelitarnej (PND). Zgodnie z zapowiedziami, miło nam poinformować, że na Telix.pl możecie wygrać 3 roczne licencje na nawigację NaviExpert.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: NaviExpert vs. PND – Konkurs Gwiazdkowy

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      odpowiedzi wyslane 🙂

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Czytając ten artykuł zgadzam się z tym co Kan napisał o tej nawigacji. Zdecydowanie przewyższa inne dostępne na rynku. Wiadomo ze konkurencja nie śpi, i dobrze, bo mamy coraz lepsze mapy i informacje co dzieje się na drodze z której korzystamy.
      Muszę przyznać że taką nawigację naviexpert, mam i korzystam. A to dzięki wygranej w pierwszym konkursie telixa.I ty też możesz mieć, weź udział w następnym konkursie, bo warto mieć taka nawigację.
      Kto z niej korzystał na pewno przyzna mi rację.

    • tost
      Member
      Liczba postów: 1

      Świetna navigacja. Polecam. Pozdrawiam

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      chciałbym poinformować, że przysłane do tej pory odpowiedzi zawierają błędy. Andrzej

    • uikol
      Member
      Liczba postów: 10

      wysłałem odpowiedzi, raczej poprawne ale czy byłem chociaż 3? 😉

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Nowy głos to Dżoana, nowy typ trasy to ECO, mapa obejmuje 37 Państw łącznie z Polską 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs roztzygnięty. Ostania nagroda rozdana. Gratulujemy tym, nawigacji NaviExpert. Nagrody zostaną wysłane zaraz po swiętach. Poprawne odpowiedzi już dostępne. Tym, któym się dziś nie udało Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach na Telix.pl już wkrótce. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Używam naviexperta i bardzo chwalę. Jeżdzę po Warszawie i już się nauczyłem, że Naviexpert jest ode mnie mądrzejszy, nawet kiedy do domu mam 400 metrów i każe mi jechać naokoło :).

Viewing 8 reply threads
Reply To: NaviExpert vs. PND – Konkurs Gwiazdkowy
Your information: