Start Forum Sprzęt Nawigacja NaviExpert ma już ponad 90 tys. klientów

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      NaviExpert jest obecny na rynku od trzech lat. – Dokładnie wersję 1.0 udostępniliśmy 18 listopada 2005. Od tego czasu pozyskaliśmy ponad 90 tysięcy klientów, którzy zakupili co najmniej jedną licencję NaviExperta – mówi w wywiadzie dla zaprzyjaźnoionego z Telix.pl serwisu O nawigacji i tym co wokół Andrzej Jaszkiewicz pomysłodawca NaviExpert.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      korzystałem z tej mapy mając wykupiony pakiet 5 mb – w Erze jednak mam wrażenie, że trase ok 300 km zjadlo mo dodatkowe 15 zł – wie ktos ile danych to pożera srednio na 100 km ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      A ja kupilem Larka z gazety wyborczej za 199 pln i zauktualizowalem sobie mapemap Easy do TOP 6 za 49 PLN – pelne zadowolenie. Czyli 1/3 tego ile bym zaplacil za jedna podroz z transmisja danych ! Uzywalem pare razy- na poczatku ich dzialalnosci w PL i nie polecam. Lepiej szukac innych map i wgrywac na karte pamieci niz bawic sie w takie dupstwo jakim jest navifon. Nokia Maps nie lepsza 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ja juz mam 3 telefon z ktorym korzystam z tego programu i musze powiedziec ze tak aktualnych map i fotoradarow niema zadny program konkurecji.I po co wgrywac na karte pamieci kilka giga map jak sie jezdzi tylko po polsce np polodniowej.Lepiej wrzucic kilka plyt w mp3.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Naviexpert jest bardzo fajny. Przejechanie kilkuset kilometrów wymaga do 1 MB danych. Zapłacisz zgodnie z cennikiem Twej taryfy. Najkorzystniej wypada w Simplusie pakiet Internet dla Ciebie. Wszędzie poza Erą używanie Naviexperta to groszowe (do ok. 2zł) koszty + oczywiście licencja. Możesz ją mieć na rok lub dwa albo tylko na czas podróży.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Dlaczego Era najdroższa? Z tego co patrzyłem to najdroższe stawki za transmisje danych są w Orange i Play, po 0,50gr za 100kB…W Erze jest 0,12gr, w Heyah 0,002gr.

      pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ciekawe dlaczego orandż ma wyłączność na ne na BB.

      Zmowa

Viewing 6 reply threads
Reply To: NaviExpert ma już ponad 90 tys. klientów
Your information: