Jesteś tutaj:---Nauka angielskiego

Nauka angielskiego2017-09-21T08:04:52+01:00

Start Forum Inne Pozostałe tematy Nauka angielskiego

Otagowano: 

• Autor
    Wpisy
  • Anonim
    Liczba postów: 0

jakie ksiązki polecacie do nauki angielskiego? w lieceum sporo umiałem a na studiach cofnałem sie i teraz malo co umiem.

• Anonim
    Liczba postów: 0

[quote]jakie ksiązki polecacie do nauki angielskiego? w lieceum sporo umiałem a na studiach cofnałem sie i teraz malo co umiem. [/quote]

Standard. Miałem tak samo. Jesli uczysz sie angielskiego regularnie to nie zapomnisz. Jeśli jednak olejesz sobie to bardzo łątwo się wszystko zapomina. Sugeruję zapisać się do jakiejś szkoły językowej. Ewentualnie raz na jakiś czas wykupić sobie kilka godzin z lektorem, tak dla przypomnienienia języka.
    Obie opcje daje na przykład speak up;
    [url]https://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego[/url]

Nie wiem gdize mieszkasz, ale mają swoje szkoły w całej Polsce.

Reklama
  • krolkarol
    Uczestnik
    Liczba postów: 3

Jeżeli język angielski dla dzieci białołęka to tylko w Harrison School. Super atmosfera, lektorzy naprawdę świetnie przygotowani do pracy z dziećmi, moje dwa szkraby, które tam są zapisane, nie dość że dzieci szybko przyswajają wiedzę, to zachwalają atmosferę tam panującą.

• zema
    Uczestnik
    Liczba postów: 1

Dollar Tree values its customer’s opinion and to know them they conduct the survey. Mainly, this survey is conducted to gather the customer’s feedback.

dollartreefeedback |
    dollar tree feedback

• Mike Haworth
    Uczestnik

For that, I would suggest that first, try to talk in English with your friends. I am sure your friends will do that for you. Besides write my university coursework, if you have some Friend in abroad then try to talk with them, so that you can see the level of English which they talk or the slang they use.

• ariana pham
    Uczestnik
    Liczba postów: 15

Wow that’s great. I’m pretty new here but this good to hear. Everyone here has been super friendly and helpful. Great forums. Thank you for hosting. Life The Game

• bulek11
    Uczestnik
    Liczba postów: 3

Macie może do polecenia dobry kurs internetowy przeznaczony do nauki angielskiego?

• Alexcorbett
    Uczestnik
    Liczba postów: 4

I have also problum in my eglish writing my grmammer is week I want to learn english if you have best resource please share becuase I want to write blog about Quran recitation.

• pieknyolek
    Uczestnik
    Liczba postów: 25

Ja uczyłem się z książek Longmana 😉

https://autoskup-szczecin.eu/skup-samochodow-gorzow.php

• adam.mec
    Uczestnik

Ja polecam oglądanie filmów po angielsku z napisami 🙂

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.