Start Forum Inne Telix.pl Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lecie

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Podsumowanie Konkursu dla najaktywniejszych użytkowników, który ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lecie

    • kaz
      Member
      Liczba postów: 618

      Czekam grzecznie na etui ZTE.

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      To teraz musze sobie tablet dokupic:-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ferdar stosuje ukrytą łagodną formę trollingu, którą najłatwiej przyrównać do farmlinków w SEO.

    • tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

      Gratuluje zwycieżcom!

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Liderzy! Musicie iść za ciosem! Wymiana wyklepanej klawiatury i dalej! Nagle zamilknąć wstyd byłoby… 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ferdar pisze gdziekolwiek cokolwiek. Mam tez tyle czasu wolnego wiec chyba tez zarejestruje i zacznie komentowac wszystko i o wszystkim.. jestem tu kilka razy na dzien wiec no problem

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Dziękuję za wygraną i dobrą zabawę 🙂

    • Poldi
      Member
      Liczba postów: 253

      Zasady konkursu powinny być zmienione.Komentarze pod koniec konkursu były po jednym słowie(też dawałem krótkie).,z tego powodu odpuściłem sobie ostatnie trzy dni konkursu.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do s1k0r3k i karol7501 na razie nie otrzymaliśmy na adres konkurs@telix.pl danych do wysyłki nagrody.Do pozostałych Czytelników nagrody zostaną wyslane w poniedziałek. Andrzej

    • Poldi
      Member
      Liczba postów: 253

      Nagroda dotarła.Dzięki.

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Nagroda dotarła w środę. Dzięki wielkie. Teraz idę w teren, muszę ukraść jakiś tablet:lol

Viewing 11 reply threads
Reply To: Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w lecie
Your information: