Start Forum Sprzęt Nawigacja Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Producent nawigacji MapaMap na okres 14 dni wprowadza promocyjne ceny na aktualizacje map do swoich nawigacji. Od 25 października do 7 listopada 2011 wszystkie aktualizacje map oferowane będą 10 zł taniej. W tym samym okresie w sklepie internetowym App Store taniej o 10 euro nawigacja MapaMap Travel dla iPhone.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Zniżki cen złotówkowych od 11 do 18% są symboliczne. Może sprzedawcy aktualizacji MapaMap liczą, że będą klienci 'wszyscy śnięci’ i jak w amoku rzucą się na tą ofertę? Już wielkość rabatu okolicznościowego dla wyznawców Ajfona, wyrażona w Euro – lepiej się prezentuje. Dla mnie zniżka jest odczuwalna i warta zastanowienia, gdy zaczyna się od co najmniej 30% upustu, ale może jestem zmanierowany akcjami rabatowymi, spotykanymi na rynku niemieckim, gdzie sieci handlowe robią krótkoterminowe wabiki ze zniżkami do 70%, a nawet do 80-90% nie raz spotykałem. To jest warte medialnego HALLO, a nie takie kosmetyczne tricki, które niewiele dają dla portfeli klientów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A ja nie powiem złego słowa na MapęMap, bo w końcu 10zł piechotą nie chodzi. Aktualizacje mają ceny zjadalne ale w odróżnieniu od konkurencji, mogę ich dokonywać z przerwami, np. co dwa lata, a każda taka jednorazowa aktualizacja kosztuje około pół stówki. U konkurencji (mam na myśli konkretną markę) po dwóch latach nieaktualizowania map użytkownik zapłaci za aktualizację bieżącą plus za poprzednie, których nie dokonał.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacji
Your information: