Start Forum Inne Nie daj się oszukać Na poczcie kradną telefony komórkowe?

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Policjanci z Ursynowa zatrzymali 20-letniego mieszkańca Radomia, który ukradł telefon komórkowy. Paczka, która miała trafić do odbiorcy, została otworzona przez pracownika urzędu pocztowego. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wszystko co można ukraść to kradną

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mi tez ukradli mam zamiar zglosic na policje kradziez telefonu a jako winnego podac poczte polska

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W Katowicach kradną wszystko. Nie wiem tylko, czy na poczcie, czy sortowni, ale chyba na poczcie, bo znajomemu z dzielnicy obok już dochodzą paczki.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      ale że ludzie sie nie boją o prace… kto zatrudni gościa, który kradł w poprzednim zakładzie pracy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja dlatego właśnie jestem ustawiony anty poczta polska.

      Trzepią paczki na potęge, jak coś dającego się sprzedać to znika z paczki jak nie to albo paczka z dziurą wielkości ręki trafia do adresata albo i listonosz pieprznie gdzieś na klatce że kto inny przywłaszczy.

      Eh, o poczcie to mógłbym książkę napisać, temat rzeka. Dlatego korzystam tylko i wyłącznie jak nie mam wyjścia innego. Powinni sprywatyzować albo niech konkurencja zdepcze.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Na poczcie kradną telefony komórkowe?
Your information: