Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone GO! – smartfon z kolorowymi obudowami za 289 zł

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma myPhone wprowadziła do sprzedaży najnowszy smartfon na każdą kieszeń. myPhone GO posiada 4.5-calowy wyświetlacz, a za jego pracę odpowiada 4-rdzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Wszystkie akcesoria 30% taniej, przy zakupie dowolnego telefonu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone GO! – smartfon z kolorowymi obudowami za 289 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Za te pieniądze to warto. Ja mam lumię 435 i chętnie bym zmienił.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      lepszy od lg k4 lte a ktory w markecie na m. kosztuje 399 zł . tylko brak lte

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      at bloom . oczekujesz demona wydajnosci za niecałe 289 zł ogarnij sie człowieku. mam taki sam w huawei i jest dobry. ten telefon nie jest do idiotycznych gierek. ale do rozmow , sms czy mini opery idealny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      prosty, poręczny, jak ktoś potrzebuje telefonu do dzwonienia i smsowania to po co ma wydawać więcej 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wydaje mi się, że w takiej cenie to warto kupić, całkiem fajny model.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      To telefon dla „młodzieży”, niewielki, kolorowe nakładki i przede wszystkim niedrogi

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Jakby dali 2GB RAM, wieksza baterie i Nougata to moze i bym go kupil na probe ponoszac ryzyko jego mozliwej badziewnosci. Natomiast w takiej sytuacji niestety blom ma racje ;p

    • Martines
      Member
      Liczba postów: 3

      Czego wy wymagacie za niecałe 300zł?
      Jak chcecie hiper-super urządzenie to kupcie sobie coś z wyższej półki, a nie model budżetowy..
      To tak jakby mówić, że gdyby maluch miał to czy tamto co ma np ferrari to bym kupił..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      No cóż kupuje się oczami, a dobry sprzedawca pokaże dodatkowr obudowy, i jeszcze podkreśli, że ma aparat 5 megapikseli. A cena będzie nęciła. Nie każdy tak zna się na smarfonach, jak czytelnicy Telix

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      dla dzieci będzie fajny na pierwszy telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      on wcale nie jest zły w tej cenie, jest mnóstwo urządzeń z 512MB ramu, słabszym aparatem i baterią, wiadomo że nie jest to żadne cudo ale wystarczająco dobry w tym budżecie

Viewing 11 reply threads
Reply To: myPhone GO! – smartfon z kolorowymi obudowami za 289 zł
Your information: