Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone A210 PROXION – pierwszy smartfon z systemem Android

Viewing 14 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone A210 PROXION jest pierwszym urządzeniem polskiego producenta działającym w oparciu o system Android (wersja 1.6 Donut), wyposażonym w mikroprocesor Marvell PXA310 o częstotliwości 624MHz.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No fajnie cena 899zł ja osobiście proponował bym 99zł bo to wygląda jak zabawka dla dzieci ze sklepu zabawkowego , ja bym go nawet za 99zł nie kupił bo ciekawe kto to wymyślił ze to Polski produkt w rzeczywistości to Chińczycy to produkują dla jakiejś polskiej firmy a ona się pod tym podpisuje. Ciekawe ilu ludzi się na ten bubel naciągnie.

    • Iomega
      Member
      Liczba postów: 367

      Jednak to pierwszy android myPhone. Wygląd – zobaczy się jak się prezentuje w oryginale. Czego mi brakuje to 3G. dobrze, że chociaż jest wi-fi. Tak z ceny mogliby zjechać do ok. 700 zł.

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      o kurde ARTI odkryłes naprawde AMERYKĘ! PRAWIE Wszystkie firmy produkują w CHINACH! nawet lizaki w Polsce już sa chińskie! poza tym chińczy mają na tyle doświadczenia w tworzeniu sprzętu elektronicznego że to akurat jest raczej PLUS! Natomiast cena jest faktycznie KIJOWA – bo w tym przedziale można mieć LG Swift który jest ładniejszy i ma nowszego Androida – tak więc ten model myphona to raczej pomyłka… poza tym nie widze tu sztandarowej funkcji myphonów czyli Dual-Sim

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      WOW! ALE CEGLA 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Może mnie źle zrozumiałeś nie chodziło mi o to że jest produkowany w Chinach tak jak wszystkie firmy to robią tylko że to jest produkt Chiński przez nich opracowany a Polacy twierdzą że to Polski produkt przez Polaków opracowany tylko jeśli to miała być niby prawda to czemu większość tych telefonów nie posiada Polskiego T9 a menu telefonu nie zawsze jest w pełni po Polsku to raczej nie świadczy o tym że Polacy to stworzyli a następna sprawa to to że większość tych telefonów wygląda identycznie jak Chińskie telefony pod nazwą TRAK i inne takie nazwy i w większości modeli nie podają promieniowania SAR a to raczej nie dopuszczalne bo np ja bym chciał wiedzieć czy podczas rozmowy mózg mi nie odparuje.

    • Pablo_0
      Member
      Liczba postów: 77

      Brzydki i na dodatek strasznie drogi powinien kosztować max 400zł a nie 899zł to chyba jakaś pomyłka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A news o A320 NEXT też dacie.

      Dla ciekawych: telefon posiada WIFi, dotyk, obsługa kart pamięci do 16GB, 5MPx aparat…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      przypomina mi DSTL1 tylko ze tamten byl na 2 karty sim. Tez mial androida 1.6 , tylko edge , i digitizer ktory rozlatywal sie z predkoscia swiatla ( nie do dokupienia )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Zrobicie test tego telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      A dla Apple też komórki robi chińska firma i jakoś dramatu nie ma..
      a dla My Phone telefony robi Lenovo i to już nie jest byle jaka firma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Szkoda, że android 1.6. No i bez GPS android dużo traci z atrakcyjności.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      arti – nie napinaj się tak. Tak, wiem że to jest chiński produkt zaprojektowany w Chinach. MyPhone to raczej dystrybutor niż producent.

      Niemniej używam od prawie 2 lat modelu 8830TV i nie jest to „zabawka ze sklepu zabawkowego” jak to raczyłeś elokwentnie ująć, tylko normalny telefon obsługujący dwie karty SIM. Największą bolączką (jedyną w zasadzie) jest niedopracowany soft.

      Zapewne ten model też kupię bo potrzebuję telefonu sprawnie obsługującego dwie karty SIM. Samsunga Wave miałem przez kilka tygodni ale oddałem mamie, bo potrzebuję telefonu a nie zabaweczki…
      Jeśli jesteś w stanie zaproponować inny telefon z systemem android i dualsim, to będę wdzięczny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Smartfon wydaje się być godnym zainteresowania. Reszta po pierwszych testach, na które czekamy

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote] jest gdzieś dostępna dokładna specyfikacja by się upewnić, że nie ma tu dual sim. ? [/quote] W bazie telefonów Telix.pl. Andrzej

Viewing 14 reply threads
Reply To: myPhone A210 PROXION – pierwszy smartfon z systemem Android
Your information: