Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 8825TV VISION: dwusimowiec z telewizją

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone 8825TV VISION to najnowszy telefon z serii myPhone Dual SIM, umożliwiający korzystanie z dwóch kart SIM bez konieczności przełaczania. Jego dodatkowym atrybutem jest odbiornik naziemnej telewizji analogowej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone 8825TV VISION: dwusimowiec z telewizją

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Kolejny chinski badziew Ta firma jakos nie przekonuje mnie do ich produktow

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      biorę pod uwagę parametr cena-jakość to nie ma się do czego przyczepić i nie jest to znowu taka chińszczyzna. Kup sobie jakąś chińską N97 i przetestuj (o ile w ogóle dotrze:D )

      MyPhone, choć nigdy nie miałem ich telefonów, budzi we mnie ogromny szacunek.
      Przede wszystkim ze względu na 3 letnią (!!!!!!) gwarancję – co nie jest nigdzie spotykane w tym segmencie produktów (a przynajmniej ja się nie spotkałem)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      No tak – w Czechach wprowadzili z tunerem cyfrowym a u nas z analogowym – cudnie, pogratulować. Rozumiem, iż to przez kodowanie w mpeg4 w PL?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      Kupiłem i powiem tak – bardzo fajny zwykły tel , nic mu nie brakuje a do tego 3,5 mm jack i TV – wpinam słuchaweczki i wszytsko po prostu działa ! Za tą cene…. polecam !

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Na dowod tego ze mialem i mam nawet jeszcze jeden w kolekcji zamiescilem fotke w mojej galerii mysle ze jest dosc czytelna drogi teoretyku [/quote]
      ale miałeś dosyć prosty model co wnioskuje ze zdjęcia- ten jest z tej wyższej półki.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]hmm…. to, że firma Ciebie nie przekonuje, nie oznacza od razu, że jest to „chiński badziew” jak to nazwałeś [/quote]
      Sporo ludzi już do siebie przekonał- wyniki sprzedaży takich telefonów ciągle rosną.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]biorę pod uwagę parametr cena-jakość to nie ma się do czego przyczepić i nie jest to znowu taka chińszczyzna. Kup sobie jakąś chińską N97 i przetestuj (o ile w ogóle dotrze:D )

      MyPhone, choć nigdy nie miałem ich telefonów, budzi we mnie ogromny szacunek.
      Przede wszystkim ze względu na 3 letnią (!!!!!!) gwarancję – co nie jest nigdzie spotykane w tym segmencie produktów (a przynajmniej ja się nie spotkałem) [/quote]
      nie każdy z nich ma 3 letnią gwarancje. Częsty jest układ 2 lata door2door i 3 rok normlanej gwarancji.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Wszystko zależy od gustu 🙂
      Jednak trzeba przyznać, że MyPhone oferuje prawdziwe maksimum względem cena/jakość/funkcjonalność.
      W takiej cenie można mieć jakiegoś dual sima od Samsunga z wyświetlaczem 1,52″ CSTN i brakiem MMSów.
      Drugą sprawą jest, że nie każdego stać na dokładanie choć oczekują maksimum… [/quote]
      trzeba przyznać- od pierwszych modeli stosunek cena/jakość był podstawowym motorem, który pozwolił im się rozwinąć. a te nowe modele wchodzą w nawet lepszych cenach niż te pierwsze modele.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Kupiłem i powiem tak – bardzo fajny zwykły tel , nic mu nie brakuje a do tego 3,5 mm jack i TV – wpinam słuchaweczki i wszytsko po prostu działa ! Za tą cene…. polecam ! [/quote]
      telewizor działa normalnie na słuchawkach? słuchawki służą jednocześnie wtedy jako dodatkowa antena?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      remek masz rację! popieram

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      sebi ok, każdy ma prawo do własnej opinii. Ale jakieś argumenty przemawiające za tą opinią?

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Jak najbardziej działa , antena w tym telefonie jest nie zależna od słuchawek ( ala 007 😉 ) Wiec dokładnie w tej chwili siedzę w pracy i na słuchawkach oglądam sobie programy poranne do kawki i nikt nic nie wie 😛 [/quote]
      chyba, że ktoś zobaczy wystającą antenę z nad biurka 🙂

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]W przypadku moje Myphona fatalna jakosc wykonania i srednia jakosc rozmow do tego braki w oprogramowaniu (nawet telefony bez klorowego wyswietlacza mialy polkie T9) i slaby aparat tak jak juz napisalem wolalbym nosic dwie 3310 zamiast jednego myphona. [/quote]
      najwyraźniej Tobie po prostu nie jest potrzebny telefon dual sim, nie jest to dla ciebie wybitnie udogodnienie jak dla innych.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Jakos mi to nie przeszkadza a ryzyko awari w przypadku starej nokii jest znikome jedyne co moze pasc to bateria. a druga sprawa co mi po gwarancji jak telefon bedzie wiecej w serwisie (wcale nie musi tak byc) niz u wlasciciela ? wtedy i tak bedziesz musial kupic jakas stara nokie jako zastepczy 🙂 [/quote]
      dla wielu ludzi gwarancja jest bardzo istotna. a zastępczy telefon każdy ma gdzieś w szufladzie- przecież nikt nie wyrzuca telefonów.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]wg mnie ryzykoawarii starej nokii jest wieksze [/quote]
      większość telefonów ma żywotność obliczoną na 2 lata, po takiej nokii można się spodziewać każdego dnia że padnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140014

      iza, każdy może mieć swoje zdanie, fajnie, że konsruktywnie możemy ścierać nasze pogłądy

Viewing 16 reply threads
Reply To: myPhone 8825TV VISION: dwusimowiec z telewizją
Your information: