Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 8815TV FOXY za 389 złotych

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone – polski producent telefonów komórkowych wprowadza na rynek telefon z odbiornikiem telewizji analogowej. myPhone 8815TV FOXY odbiera niezależny od operatorów sygnał analogowej telewizji naziemnej, a na dodatek obsługuje dwie karty SIM jednocześnie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Czy te telefony kiedyś zaczną obsługiwać chociaż EDGE, bo o 3G już nawet nie myślę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No no no majfony się rozpędzają. wczoraj zaprezentowany

      8920 mark jest o niebo ładniejszy/funkcjonalniejszy 😀

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Fakt ładniejszy jest. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to jednak ten jest o ponad 100 zł tańszy. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Telewizja analogowa na wymarciu,czas pomyśleć o cyfrowej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      po dwoch dniach wyszla wada nie czytal dzwiekow z karty pamieci odeslalem do serwisu uznano wymiane modelu wymienilem na 8920 za doplata niestety tenze model tez ma wade i odsylam do naprawy mam obecnie dwa myphony i cale szczescie bo jeden jedzie do serwisu drugi wraca wiec jesli chcecie kupic chrl produkt to miejcie zapasowy telefon i to niestety dyskwalifikuje te telefony bo wcale nie sa takie tanie jak sie okazuje ze trzeba miec 2 tel awaryjnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Po tygodniu wysiadło ładowanie. ponad 2 tygodnie czekam na naprawę. Trzeba miec dwa aparaty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Witam, mam taki telefon do sprzedania w razie pytań gg 10562153, telefon jest nowy.

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]8920 mark jest brzydki i nie ma tv :lol [/quote] i dlatego jest model 8920TV MARKpro

Viewing 8 reply threads
Reply To: myPhone 8815TV FOXY za 389 złotych
Your information: