Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 7230 wchodzi do sprzedaży

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła na rynek kolejny model z Dual SIM – myPhone 7230. Telefon wyposażony jest w dwa gniazda SIM, które zapewniają możliwość aktywnego korzystania z obydwu numerów telefonów w tym samym czasie. Model myPhone 7230 kosztuje 469 złotych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      gdyby nie te ohydne ikonki naklejone na dolnej części wyświetlacza, wyglądałby całkiem elegancko – zwłaszcza za taką kasę. ale muszą jeszcze trochę popracować nad dizajnem i jakością, bo na razie te modele które widziałem rażą "chińskością" i brakiem własnego stylu

    • Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

      Takie same ikonki mają wszystkie NOKLE 😀 Może dzięki tym ikonkom będzie bardziej czytelny dla osób mniej zaawansowanych? Z testów, które dotychczas czytałem nie wynika nic dobrego…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak na 2 SIM cena nawet. Nie będę jednak rozważał zakupu dopóki nie będzie HSDPA… a design? Przy dobrej cenie i ciekawych funkcjach ujdzie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kolejny badziew…. MyPhone

      A premiera 8830TV przesunięta o 2 tygodnie, bo chyba poczytali moje opinie o tym telefonie… ups… sory o tym telewizorze do którego dodatkiem jest uproszczony telefon, bo nazywając to coś telefonem to byłą by obrazą dla telefonu:(

Viewing 4 reply threads
Reply To: myPhone 7230 wchodzi do sprzedaży
Your information: