Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z dniem 14 kwietnia br. myPhone wprowadził do sprzedaży nowy model na dwie aktywne karty SIM oznaczony symbolem 6670. myPhone 6670 city przeznaczony jest on głównie dla klientów biznesowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To, że ma kabel, nie znaczy, że można przenieść kontakty z komputera. Przed zakupieniem, proszę sprawdzić na info tego producenta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      dziwna ta firma, przecież 8810 TV to jest praktycznie to samo tylko inna obudowa, a 6691 identyczny, żenada

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      8810 posiada analogową TV i ma chyba większego LCD.

      6691 jest większy i cięższy, nie posiada także latarki w którą 6670 jest wyposażony. 6670 jest także cieńszy od 6691. Więc jest trochę różnic. Jeśli dziwi cię wypuszczanie podobnych modeli w innych obudowach to przyjrzyj się produktom nokii ona potrafi zrobić 5 modeli różniących się na przykład tylko klawiatura i obudową. To normalne w świecie komórek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czy mozna tym wysylac maile? co jest w tym telefonie biznesowego? Czy mozna chociaz pisac SMS-y przez T9 (polskie)? Czy to tylko kolejna "nowosc" tzn nowa obudowa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Posiadam myphone’a 6670 od wczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony. Dual sim działa idealnie, polecam zrobić przekierowanie z jednej karty sim na drugą i odwronie, gdy będą one niedostępne, żadna rozmowa nam nie umknie, dlatego że przy jednej aktywnej karcie (rozmowie), druga jest wyłączana. Menu konferencji czy zawieszania / odwieszania rozmów jest bardzo intuicyjne. Odpowiadając na powyższe pytania, aplikacji do maili nie ma, co do sms’ów to można pisać po polsku i jest zawarty słownik. Na koniec jeszcze powiem, że telefon reaguje bardzo szybko na akcje użytkownika, poprzednio używałem nokii E50 w porównaniu z myphonem 6670 zamuła kompletna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      myphone 6670 to taka lepsza zabawka trochę jest tutaj powalona grafika ale reszta zobaczymy pewne rzecz z wyglądu przypominają mi nokie n70!? takie troche dziwne

      porównanie ale tak misię wydaje….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefon niczego sobie. Poszukiwałem takiego dual sima i jestem z niego zadowolony. Dla mnie wyznacznikiem była bezproblemowa obsługa dwóch kart i w miarę dobra bateria. Pod tym względem telefon jest rewelacyjny i bije na głowę Samsungi z dual simem. Reszta nie ma dla mnie specjalnego znaczenia ale z tego co widzę to menu jest przejrzyste i czytelne (polskie a nie spolszczone), podstawowe bajery działają. Acha! No i ogromną zaletą jest solidna metalowa obudowa. Telefon fajnie "ciąży" w dłoni i nie jest to plastikowy gadżet.

Viewing 7 reply threads
Reply To: myPhone 6670 city Dual-SIM
Your information: