Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 3310 – klasyczny telefon do dzwonienia i SMS-owania

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      „Jeżeli chodzi o połączenia, to były one stabilne i ani razu telefon się przy niech nie zawiesił. Niestety, głośnik umieszczony z tyłu obudowy, niezbyt dobrze radził sobie w głośnym otoczeniu. Można nawet powiedzieć, że przypadkowi słuchacze mogli czasem więcej usłyszeć niż sam użytkownik telefonu, który prowadził rozmowę. ”

      Jeśli najważniejsza funkcja w telefonie działa w ten sposób, czyli nie działa, to zakup należy odradzić, a nie polecić bo CENA. Jeśli nie można komfortowo prowadzić rozmów, to nawet jeśli MyPhone sprzedawałby ten telefon nawet za 1zł, to i tak byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto.
      Zresztą każdy pieniądz wydany na telefon z kanałowym głośnikiem, to pieniądz wyrzucony w błoto.
      W tej cenie, a nawet i taniej można mieć Philipsa E120 i E103, które przynajmniej oferują ekran TFT, a nie archaiczny CSTN, na którym nic nigdy nie widać, i dobrą jakość połączeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      nie polecam . poza tym ten telefon za 59 zł od ponad roku jest w biedronkach. dałam sie skusic i zle zrobiłam. za niewiele wiecej jest philips 103. w moim wejscie łądowania juz po kilku miesiacach oglednie piszac wyrobiło sie. nie zawsze ładuje i trzeba wyginac wtyk zeby załapało. jakosc połaczen też słąba. mozna rozmawiac lecz głos rozmówcy jakis stłumiony i z trzaskami. bateria 2-3 dni. a weic słabo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      No cóż Nokia 3310 to nie jest, niestety. Kupiłem jako zabezpieczenie, na wypadek awarii mojego Samsunga. Ostatnio przydał się synowi, gdy był na zimowisku. Dało się z nim porozmawiać, a nie było obaw, że go straci. Tak nawiasem, to nikogo nie interesował.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Najgorsze że recenzja nie zawiera informacji czy telefon posiada alarm wibracyjny. Niestety nie posiada wibracji i dlatego jest to bagno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Dla dziadków ze słabym wzrokiem się nie nadaje. Zamiast Bluetooth i czytnika kart powinien być lepszy wyświetlacz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Szkoda, że ruscy nie wiedzą o tej wersji 3310, może by go ozłocili i zamiast 74 zł kosztowały 7K.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      I pomyśleć że takie telefony kiedyś kosztowały krocie.

Viewing 7 reply threads
Reply To: myPhone 3310 – klasyczny telefon do dzwonienia i SMS-owania
Your information: