Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 2050 handy nie tylko dla seniorów

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone 2050 handy Dual-SIM to alternatywa dla osób, które nie mogą odnaleźć się w gąszczu funkcji i ustawień spotykanym w nowoczesnych smartfonach. Najnowsza propozycja firmy myPhone uzupełnia rynkową lukę na telefony o podstawowej funkcjonalności.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ufff, dobrze że to nie jest "specjalistyczny" telefon dla seniorów bo kosztowałby co najmniej 100zł więcej 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      rabarbar to jest seria także dla seniorów i stąd 36 mscy gwarancji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Właśnie – "TAKŻE" dla seniorów 🙂 zobacz sobie ile kosztują takie telefony bez tego "TAKŻE", wyglądające jak biurowe kalkulatory :):):) chociaż widziałem ostatnio jakiś po 249zł co mnie zaskoczyło, bo poniżej 300zł nie schodziły

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      249 zł jak za taki telefon to uważam bardzo dobra cena

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nie ma co marudzić, bo 249 zł, to jest chyba optymalna cena zarówno dla konsumenta jak i producenta. Przecież to nie jest tel na abonament, że płacić 1 zł czy też 49 zł, ale to jest tel na karte. A właściwie dwie;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Haha, jak słyszę, że 249 zł to duzo, to mi ręce opadają. A za ile chcielibyście? Za 50zł? Ciekawe czy każdy z Was jakby produkował coś takiego, to by po tyle sprzedawał…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Rozwodzicie się nad ceną. Zbędna sprawa. WYstarczy tylko spojrzeć na ceny rynkowe i wtedy widać, że 249zł to jest jedna z najtańszych, jak nie najtańsza oferta! oczywiście wykluczając abonamenty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      jesli chodzi o telefony dla seniorów to na pewno jedna z najtańszych. a na pewno najtańsza wchodząca oferta, większość poprzednich modeli jak wchodziła na rynek to z wyższą ceną, która z czasem spadała, no chyba, że emporia, która dalej twierdzi, że sprzeda telefon emerytom za 600 zł 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Haha, to jest też dobre. Nie wiem skąd oni biorą te ceny jak w bezpośrednim starciu z myPhonem nie są lepsi, marki eż nie mają lepszej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Widocznie wydaje im się, że są lepszą marką. Tylko nie wiem na jakiej płaszczyźnie;p

Viewing 10 reply threads
Reply To: myPhone 2050 handy nie tylko dla seniorów
Your information: