Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 1050 simply dla starszych z Simplusem

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone dotychczas sprzedał ponad 25 tysięcy egzemplarzy myPhone 1050 simply, zaś do końca roku planuje sprzedać kolejnych 29 tysięcy. Teraz dostępny będzie z kartą pre-paid Simplus o wartości 9 złotych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      z simlockiem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      bez siloka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jedno mnie zastanawia… Dlaczego telefony dla ludzi starszych czy gorzej widzących są tak strasznie drogie? Przecież najtańszą Nokie można dostać za ok. 99 zł. Pazerność "polskiego" producenta? Wysokie koszty produkcji? hehe czy zwyczajny brak konkurencji… Nic innego mi nie przychodzi do głowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zapewne masz rację. Brak konkurencji pozwala na podnoszenie ceny. Z drugiej strony chociaż technologicznie nieby taawansowane, to jednak wykonanie musi być odpowiednio solidne, a to też kosztuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      "myPhone 1050 simply pojawił się po raz pierwszy na rynku cztery miesiące temu. Wprowadzenie tego modelu na rynek okazało się trafnym posunięciem polskiego producenta dotychczas sprzedał ponad 25 tysięcy egzemplarzy,"-

      z tego co wiem, to jest chiński telefon, a nie polski. Jego testy są miażdzące. w tym segmenice o wiele lepszy jest Emporia , która w Erz z abo jest za 1 pln, a w sklepach za 499…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      25000 – ale se jaja robią i reklamę. Spokojnie dwa zera trzeba skasować. Ale się uśmiałem….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Te 25 tyś to chyba marzenie prezesa TF1 – ale pojechali……

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      marzenie? To przejdź się do pierwszego lepszego sklepu, gdzie masz tego typu telefony i spytaj za którym modelem rozglądają sie seniorzy… Odpowiadać chyba nie muszę 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dokładnie! Najlepiej weź babcię ze sobą i powiedz, żeby sobie wybrała telefon, to zapewniam Ciebie, że większośc wybierze polski produkt! Bo jest tańszy, bo jest polski, bo jest dobrej jakości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ale o czym wy dywagujecie? Przecież rynek nie kłamie i pokazuje, iż polski telefon ma przewagę nad austriackim

Viewing 10 reply threads
Reply To: myPhone 1050 simply dla starszych z Simplusem
Your information: