Start Forum Sprzęt Sony Muzyczny Android: Sony Ericsson Live z Walkmanem

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson przedstawił dziś Sony Ericsson Live z Walkmanem. Smartfon Android posiada wyświetlacz ze szkła mineralnego o rozmiarach 3.2” oraz procesor 1Ghz. Przycisk Walkmana daje stały dostęp do odtwarzacza muzyki.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Muzyczny Android: Sony Ericsson Live z Walkmanem

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Pomysł z ikonami na rogach ekranów nie przejdzie moim zdaniem. Poza tym zastanawia mnie jedno. Skoro była taka wielka batalia o Internet Explorera w Windowsie to dlaczego MOGĘ BYĆ ZMUSZANY do posiadania „zintegrowanego” klienta serwisu społecznościowego Facebook – którego NIE LUBIĘ! i nikt nie robi z tego problemu… Aha Kan – maleńkie poprawki”Będzie dostępny” i „od” – ale to szczegół.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Wybór muzycznych telefonów z Androidem jest bardzo ubogi, firmy nie starają się zadbać o klientów, dla których jakość dźwięku jest kluczowa podczas wyboru. Krok do przodu zrobił HTC, który wykupił Beats Electronics, ale na wyniki tej współpracy musimy jeszcze chwilę poczekać. Dzisiaj Sony Ericsson wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom wielu z nas i wreszcie wypuścił telefon z serii Walkman.Wiemy, że teoretycznie 'to już było’, ale W8 ze słabą specyfikacją pojawił się tylko w Brazylii oraz Azji, a potem słuch o nim zaginął. Z kolei WT18i dostępny jest jedynie w Chinach. A tym razem, Sony Ericsson Live z Walkmanem zapowiada się naprawdę nieźle.

      Nikolaus Scheurer, Dyrektor działu Marketingu Produktów, Sony Ericsson powiedział: tu cytuję “Konsumenci chcą by smartfony dawały im różnorodną i bogatą, także pod względem towarzyskim, rozrywkę. Ponad jednowymiarowe doświadczenia muzyczne, przedkładają oni stały i płynny dostęp do nowych utworów, połączony z możliwością kontaktu z przyjaciółmi. Sony Ericsson Live z Walkmanem zapewnia im to w całości i w wielkim stylu.” i tego się trzymajmy.

    • Nieujawniony
      Member
      Liczba postów: 94

      Dość ciekawy ten model. Gdyby nasi operatorzy wprowadzili go do swoich ofert w korzystnych cenach w niższych abo, np. R40 w T za 99 zł. To myślę, że sam bym sie na niego skusił. Co do jakości muzyki w androidach. Bawiłem się dzisiaj dość długo Galaxy Mini i na jakość muzyki nie narzekałem.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Chyba ulepszona wersja X8

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Jestem użyszkodnikiem SE od lat (od. T68, T230, T610, K750i, K800i, Elm) to powiem szczerze, że Sony Ericsson schodzi na psy. Przestają produkować fajne telefony, które zaciekawiają klientów a robią jakąś dziwną niedopracowaną, nijaką breję za ciężkie pieniądze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wie ktoś jak wyłączyć 3g w telefonie i usunąć aplikacje google ze środka wyswietlacza?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      czy w tym telefonie można zainstalować klawiaturę typu swape

Viewing 7 reply threads
Reply To: Muzyczny Android: Sony Ericsson Live z Walkmanem
Your information: