Start Forum Inne Programy do pobrania Muzeum Powstania Warszawskiego na smartfonach (video)

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Muzeum Powstania Warszawskiego oraz agencja Adv.pl z Grupy ADV proponują nowe sposoby promowania historii dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii na telefony komórkowe typu „smartfon”. Aplikację Layar można pobrać bezpłatnie 1 sierpnia 2011 r. ze sklepów internetowych: App Store, Android Market, Ovi Store.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Muzeum Powstania Warszawskiego na smartfonach (video)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      A o BADA zapomnieli…chciałbym tylko powiedziec ze system BADA ,przewyższa system symbian….1000 RAZY!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      sebi997 – Ameryki nie odkryles bada jest dobra ale mało popularna ze względu na mała ilośc aplikacji. A porównanie jej do symbiana nie ma sensu bo symbian to „zabytek” wsród systemów

      A czy ja miałem odkryć Amerykę?Wyraziłem tylko swoją opinię chyba mam do tego prawo….Bada mało popularna????Przytoczę Ci tylko mała statystykę…do końca roku 2010 Samsung sprzedał Wava w ilości 5 milionów sztuk.Nie liczę tego roku oraz innych telefonów z Badą na pokładzie….Aplikacji może nie ma tyle co na Androida, ale to jest wciąż nowy system który jest młodszy od Andka o rok czasu.Po drugie Android był skazany na sukces dzięki google.Porównanie Bady do Symbiana może i nie ma sensu ale jak to powiedziałeś cytuję „zabytek” powstają nadal aplikacje których nie ma na Badzie m.in. ipla i w/w.

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Zgadzam sie Wave I jest bardzo fajnym telefonem ale jak dla mnie byl slabo zaopatrzony w aplikacje (szczegolnie jesli chodzi o nawigacje) zmienilem go tylko ze wzgledu na to ze na iOS pojawila sie Auto Mapa

Viewing 3 reply threads
Reply To: Muzeum Powstania Warszawskiego na smartfonach (video)
Your information: