Start Forum Sprzęt Motorola Motorola udostępniła Androida 4.1.2 na Droid RAZR i RAZR MAXX

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ruszyła aktualizacja smartfonów Motorola Droid RAZR i Motorola Droid RAZR MAXX do Androida 4.1.2 – informują czytelnicy Telix.pl.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Motorola udostępniła Androida 4.1.2 na Droid RAZR i RAZR MAXX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      ale że w Polsce ? nie chce mi się wierzyć :/
      miało nie być Polski 🙂

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Potwierdzam Android 4.1.2. wersja systemu 982.124.14.XT910.retail.en.EU .To ze Motka wycofala sie sie z Polski nie oznacza ze z calej europy a porawka jest na EU

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      dopytuje się bo pisałem z Motorola i oni stwierdzili że dla Polski nigdy nie będzie aktualizacji dla tego modelu :/ a teraz widzę ze ta aktualizacja jest tylko dla usa i verizona. ta wersja jest dla np. francji niemiec, anglii ale tam nie ma polskiegoj języka 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      a jak ją zaktaualizowac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Blad Telix dla Polski nie ma byc oficjalnie JB tylko jak wgrasz soft z innego kraju to dostaniesz aktualizacje. Zle napisany News

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      w sofcie z angli ,niemiec,francji jest jezyk polski takze dla chcacego nic trudnego

    • PLANET
      Member
      Liczba postów: 288

      Kupowanie Motoroli w Polsce, tj. sprowadzanie jej zza granicy, jest co najmniej kiepskim pomysłem ze względu na gwarancję. Szkoda, bo zdarza im się wypuścić udany model – super-długo trzymający Razr MAXX czy też (potencjalnie choć) nadchodzący NXT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      u mnie tez wyswietlila sie aktualizacja do Jelly Beana w razr xt910. Kupilem go w sklepie w warszawie, byla z rynku niemieckiego, ale od poczatku miala jezyk polski. Nie ma znaczenia ze motoroli nie bedzie na naszym rynku, jezyk polski jest. Ale chyba sie wstrzymam z aktualizacja do najnowszego androida jelly beana. Same bugi i telefon dziala beznadziejnie. Wole swojego icsa 4.0.4 – link – http://www.talkandroid.com/155600-android-4-1-2-update-causing-problems-for-motorola-droid-razrrazr-maxx-users/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Siema. Dzisiaj w nocy zaktualizowałem swojego maxx-a. Jest kilka nowych rzeczy ale chyba najbardziej rzuciła mi się w oczy naprawa denerwującego buga z powiększaniem zdjęć. Teraz fotki, filmy i muzyka ą w jednej galerii. Bardziej rozbudowany eksplorator plików. To tak na szybkości co udało się zauważyć. Język oczywiście polski. Telefon został kupiony rok temu w UK

Viewing 9 reply threads
Reply To: Motorola udostępniła Androida 4.1.2 na Droid RAZR i RAZR MAXX
Your information: