Start Forum Sprzęt Motorola Motorola GLEAM+ (WX308) w rękach Telix

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nie wszyscy marzą o super smartfonie w kieszeni. Niektórym marzy się prosty, nieskomplikowany ale wygodny w użyciu telefon komórkowy. Takie rozwiązanie oferuje właśnie telefon z klapką – Motorola GLEAM+. Jest to odświeżona wersja Motoroli GLEAM, która miała swoją premierę w zeszłym roku. Zapraszam do przeczytania pierwszych wrażeń.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Motorola GLEAM+ (WX308) w rękach Telix

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Motorola zepsuła subtelny akcent z wyświetlaniem wzorków na obudowie zwykłej GLEAM, zmieniając go w coś co wygląda jak latarka ledowa :/ MNIE SIĘ NIE PODOBA :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Baterię można zaliczyć do wad bo ma bardzo małą pojemność jak na „owe” czasy (750)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Kupilem mamie poprzedni Gleam i bateria w tym telefonie jest niesamowita, bo trzyma caly tydzien przy rozmowach kilkanascie do kikudziesieciu minut dziennie….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy mozna jakos wyciszyc rozmowe przychodzaca (dzwonek) bez jej odrzucania?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy tak jak w GLEAM zegarek zasłania całą tapetę (i nie można go wyłączyć) czy zostało to poprawione?

      A rozmowę w motorolach wycisza się z boku tymi klawiszami od głośności

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Zrobcie cos z gramatyka, po „nadac bardziej stylowego wygladu” darowalem sobie lekture, a juz wczesniej byly kwiatki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      czy wybrany utwór muzyczny można użyć jako dzwonek,jak to zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Proszę o pomoc !!
      Jak otwieram klapkę z telefonu Motorola Gleam + rozłącza rozmowe przychodzącą. Jak prawidłowo trzeba otwierać klapkę czy jednym ruchem , energicznie czy powoli? Bardzo proszę o odpowiedź lub kontakt na skype warek333. Jestem osoba niepełnosprawną i ten telefon mi odpowiada. Żona jeżdziła do serwisu twierdzą ,że wszystko dobrze.Ja jak otwieram klapkę ” na ekranie rozmowa rozłączona. Co ja źle robię? Może żle otwieram klapkę, ja podważam i otwieram to chyba dobrze.Proszę o pilna pomoc, jadę na rehabilitacje i chce zabrać ten telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Jak ustawić szybkie wybieranie? tzn jak przypisać kontakt do konkretnego klawisza? pomocy !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      witam
      zakupiłam ostatnio motorolę gleam plus,bardzo mi sie podoba ten telefon,ale jest jedno ale… mianowicie jak dzwonie do kogoś i sie rozłączę to nie pokazuje mi wtedy już tej godziny na klapce?;( tak jakby sie zawiesilo po rozmowie;( jak wl i wyl telefon znów pokazuje;( jak gdzieś ęi sie rozłączę to znowu nie pokazuje jak przedtem nie wiem co robić? sprawdzałam już w ustawieniach i jest ok poustawiane włączona animacja itp;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Mam pytanie dotyczące głośności podczas rozmowy, bardzo słabo słychać rozmówcę. Czy poza sterowaniem głośnikiem bocznym przyciskiem można jeszcze jakoś przygłosić dźwięk?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      [quote]Mam pytanie dotyczące głośności podczas rozmowy, bardzo słabo słychać rozmówcę. Czy poza sterowaniem głośnikiem bocznym przyciskiem można jeszcze jakoś przygłosić dźwięk? [/quote]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Proszę powiedzcie gdzie są dzwonki w tym telefonie?????

Viewing 13 reply threads
Reply To: Motorola GLEAM+ (WX308) w rękach Telix
Your information: