Start Forum Sprzęt Motorola Moto X: pierwszy smartfon Google oficjalnie zaprezentowany (wideo)

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Należąca do Google’a firma Motorola zaprezentowała swój flagowy smartfon. Głównym narzędziem Moto X, które ma odróżniać go od pozostałych smartfonów, jest opcja Google Now. Telefon ma 4,5 calowy wyświetlacz Amoled. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Qualcomm S4 Pro z zewgarem 1,7GHz i Android 4.2.2.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Moto X: pierwszy smartfon Google oficjalnie zaprezentowany (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      199$ przy dwuletnim kontrakcie z operatorem. W Europie najprawdopodobniej nie będzie mozliwości personalizacji.

    • PLANET
      Member
      Liczba postów: 288

      Ani gwarancji, jak w Polsce – czyli pewnie wersji 32 GB też, a slotu na kartę ni ma 😉 Szkoda trochę, bo parę rzeczy akurat brzmi fajnie, np. wspomniana personalizacja. Należy zadać parę pytań.. np. czy to będzie nasłuch Google, czy już podsłuch.. a nie sorry, zapomniałem o Snowdenie 😉 Niestety potencjalnie bardzo użyteczna funkcja wybudzenia przez spojrzenie (krok dalej, niż Samsung) jest tylko potencjalnym przedłużeniem inwigilacji. Uczyć się będzie.. A jak? Tak samo jak uczą się reklamy Google itp 😉 Bardzo niegłupi pomysł z przekręceniem telefonu do zrobienia zdjęcia. Co do touch to shoot – przy puszczeniu palca, jak mniemam? I oby dało się to wyłączyć – bo jeśli nie będzie miał choćby optycznej stabilizacji – a nie widzę o tym u was słowa (bo już superjasnej soczewki czy wystarczająco szybkiego procesora na to, w porównaniu do lustr czy nawet mocniejszych kompaktów nie będzie miał na pewno), to nie będzie wesoło z ustawieniem ostrości i robieniem nieporuszonych zdjęć..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Motorola to amerykanski chłam nawet za darmo nie chcę

Viewing 3 reply threads
Reply To: Moto X: pierwszy smartfon Google oficjalnie zaprezentowany (wideo)
Your information: