Start Forum Sprzęt Motorola Moto G do kupienia w Polsce w cenie od 869 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polski rynek trafił najnowszy smartfon Motoroli – Moto G w czarnej wersji kolorystycznej. Smartfon możemy kupić w cenie od 869 zł z 16 GB pamięci wbudowanej. Telefon wyposażono w ekran 4,5 cala i czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Moto G do kupienia w Polsce w cenie od 869 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Nieźle ich pojeb@… Z tymi cenami w UK 100£ CZYLI 500PLN. Jedno słowo złodzieje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Gdzie masz cene w UK 100£ w jakim sklepie ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      http://www.tesco.com/direct/tesco-mobile-motorola-moto-g-8gb-black/454-8906.prd?pageLevel=&skuId=454-8906
      orientujecie sie czy ten fon jest z simlockiem ?? ktoś kiedyś zamawiał z tesco ile czekał /koszt dostawy ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Ciebie xxxxx. Typowy polaczek cebulaczek co wszystko by chciał mieć za darmo.
      Cena zblizona do tej w jakiej można zamawiać z amazonu czy innych sklepó wysyłających za granicę…… Chcesz za 500 to pakuj się xxxxxxx do samolotu i zapierdzielaj …
      MAsakra co w tym kraju ludzie mają w łbach…
      Jak na krótko wskoczy promocja na garnki ok 50% a ty pprzyjdzies za późno i będziesz mógłkupić tylko w normalnej cenie teżbędziesz ludzi wyzywałod złodzeji ?
      Brak słów dla takich xxxxxxx….. (proszę bez wyzwisk)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Ja wlasnie wczoraj zamowilem z tesco. Wersja 8GB, to 99 funtow, natomiast wesja 16GB to 129 funtow na Twsco mobile, ktore sciaga sie kodem z eBay za 2.04 funty, o czym zreszta wspomniano. Vodafone i O2 maja te telefony na PAYG za 129 funtow wersje 8GB. Wielu cwaniakow robi tez manewr, ze kupuje w Tesco, sciaga simlock i sprzedaje na ebay, gumtree za 130-150f jako ze „unlocked” to roznica nawet 30-40f w stos. do „locked”. W USA na str. producenta tel. kosztuje 179 dolcow, wiec gdyby nie Tesco to angole mieli by juz drozej, a w PL to calkowita porazka 70-100% ceny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Teraz moge juz wyrazic opinie z autopsji. Wczoraj odebralm tel. a zdjecie simlocka kodem kosztowalo mnie dokladnie 2.03 funta przez ebay i 30min czekania. Osobscie uzywam Razr I i jestem supr zadowolonny, bo potrzebowalem tel. uzytkowy i odborny glownie na dzieci a nie cos co z odpowidnim app zrobi tosty za mnie rano i umyje zeby. Moto G kupilem dla zony bo glownie chodzilo mi zeby mogla sobie smigac po necie i „fejsach”. Innym krytrium bylo wykorzystanie te jako modem/router i przyznam, ze z obu Motek jestem zadowolony bo swietnie spelniaja to zadanie. Sciagam wszystko i nie odczuwam praktyczni zadnych roznic z czasow jak mialem stale lacze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Czy ten telefon po ściągnięciu simlocka nie traci gwarancji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      kto ma ceny zaporowe xxxx? Każe Wam tam ktoś kupować? Mercedes też ma dla Ciebie ceny zaporowe? Złote Tarasy również? A szkoła ma za wysokie progi? idź pojeździć pijany jakimś pożyczonym czarnym bmw z kumplem z klatki xxxxx!

Viewing 8 reply threads
Reply To: Moto G do kupienia w Polsce w cenie od 869 zł
Your information: