Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO moje.a2mobile – już jest aplikacja do zarządzania kontem i usługami w a2mobile

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Brawo a2mobile! Czekałem na tą aplikację odkąd jestem u Was. Za miesiąc przenoszę drugi numer, który mam w Virgin. Tam aplikacja mobilna jest rewelacyjna. U Was jej brakowało. Bardzo się cieszę! Wspierajmy polski kapitał!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Apka opiera się o www, ale fakt: + za inicjatywę, funkcjonalność i możliwości.
      Co do kapitału: sprawdź gdzie Pan Solorz płaci z tego podatki…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie dość że artykuł, to widzę jeszcze, że komentarze sponsorowane… Bo jak to już??? Chyba dopiero! W XXI wieku operator bez możliwości zarządzania kontem on-line… Zresztą to najgorszy operator na rynku. Byłem i w popłochu uciekłem. Jakość połączeń gorsza niż przez stare radio, roaming – masakra, trzeba zmieniać za każdym razem w ustawieniach karty sim, a potem ręcznie wyszukiwać i ustawiać na sztywno operatora. Powodzenia na autostradzie… Co przekroczyłem granicę to zero zasięgu, bo w podróży zasięg i BTS-y się zmieniają, a nie będę kierując cały czas przeszukiwał sieci.
      Po powrocie do kraju znowu brak zasięgu, bo trzeba znaleźć w menu narzędzia karty sim i przestawić roaming na krajowy. Ogólnie najgorsza sieć, nikomu nie polecam. Porażka!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Niestety, uciekłem z a2mobile po miesiącu. Jakość rozmów tragiczna (środek Warszawy), internet jako tako.
      Po złożeniu reklamacji otrzymałem odpowiedz ze większość czasu przebywam na styku dwóch BTS – aero i plusa. I aero trzyma sygnał na sile pomimo ze jest słaby.
      Podobno nie dało sie tego obejść. Zatem bez żalu przeniosłem sie do innej sieci.
      Tanie mięso psy jedzą jak widać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      jakość rozmów w tej sieci na minus to aż za mało, jest tragiczna, SMS nie zawsze dochodzą tylko zawieszają się w sieci i trzeba do BOK pisać żeby doszły, albo same są dublowane i wysyłane do znajomych, chociaż wysyła się jeden raz, do tego internet u mnie w miejscowości 0,03 mega pobieranie i 0,00 wysyłanie :/ nic w tym dziwnego skoro RSRP jest na poziomie pomiędzy -104 a -115, a RSRQ to totalna tragedia, bo jest pomiędzy -11 a -21 z czego głównie -21 :/ operator, chociaż wielokrotnie pisałem, że jest problem u mnie w miejscowości i teraz to zbadałem, dlaczego tak niskie wyniki i podałem zdjęcia prędkości oraz zdjęcia pomiarów stwierdził, że jest wszystko dobrze, dziwne tylko, że w innych miejscowościach jest ok, jedyne na plus to cena do tego jak dużo w pakiecie dostajemy, co dostajemy, chociaż jakość tego, co dostajemy nie wiem czy jest warta żeby być w tej sieci, dlatego tak jak pisałem do BOK czekam jeszcze 2-3 miechy na ruch innych operatorów i wybieram cokolwiek, aby nie nic związanego z PLUSEM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Super. Taka aplikacja jest bardzo potrzebna. Lajt Mobile który ostatnio usiłuje dotrzymać kroku A2
      w tyle. Przy takiej samej ofercie na no limit za 19,90 za apke wartość dodana dla A2.
      Dwie sieci działające na infrastrukturze plusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Fajnie, że mają wreszcie apk ale jak nie poprawią jakości to będzie odpływ klientów. Przeniosłem numer i po tygodniu złożyłem wniosek o przeniesienie do innego opa. Mieszkam w Krk i jest tak fatalny zasięg, dodzwonić się nie można ani do mnie bo numer poza zasięgiem ani ja nie mogę bo próba połączenia kończy się fiaskiem. I dlaczego mam wspierać polski kapitał i na tym tracić???

Viewing 7 reply threads
Reply To: moje.a2mobile – już jest aplikacja do zarządzania kontem i usługami w a2mobile
Your information: