Jesteś tutaj:---Mio DigiWalker A702 czy ASUS P527
Mio DigiWalker A702 czy ASUS P5272008-06-08T13:49:36+02:00

Start Forum Sprzęt PDA Mio DigiWalker A702 czy ASUS P527

Viewing 5 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Czy pojedynek między tymi dwoma telefonami dla rynku biznesowego powie nam, który produkt jest zdecydowanie lepszy? Oba wyglądają podobnie mają moduły GSM/.EDGE i Wi-Fi oraz obsługują nawigację satelitarną GPS.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Mio DigiWalker A702 czy ASUS P527

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140046

   Ciekawe urządzeniaw dla standardowych potrzeb. Dodającenę zakupu nawigacji satelitarnej do Asusa faktycznie Mio bardziej się opłaca.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140046

   miałęm oba telefony.. nie wiem z kąd autor wywnioskował lepszy aparat w mio, skoro zdięcia w nim wychodzą nieostre i niedoświetlone w porównaniu do asusa, co wiecej jakość odwzorowanych kolorów przez mio pozostawia wiele do życzenia.. Pomijam fakt użytkowy, choć jakże ważny że asus chodzi ze 4 razy szybciej niż mio.. W mio zdarza się, że esemes przyjedzie rano a w południe można go dopiero przeczytać 🙂

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140046

   oba sprzety maja beznadziejny aparat fotograficzny.mio dodatkowo robi zdjecia bardzo nie ostre jak dla mnie niedopuszczalne jak na 3.2 mega matryce chyba ze autor zle robil te zdjecia ale nie o aparat w tym sprzecie chodzi jak ktos pragnie robic dobre zdjecia to kupi zwykly aparat albo sony e. serii K. pozdrawiam

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140046

   MIAŁEM MIO A702,DOBRY TELEFON I ŚWIETNA NAWIGACJA,ALE MIO NIE DOZUCIŁO NIESTETY MAP (CHYBA POPIERAJĄ PIRACTWO) NIE MA NA CD PROGRAMU MIOMAP ANI SAMYCH MAP. MUSIAŁEM WRZUCIĆ AUTOMAPĘ 4 .DOBRY TELEFON LECZ SŁABA BATERIA. ALE DUŻY + ZA DESIGN ORAZ FUNKCJE GPS. JEST TAKŻE FUNKCJA ODWRACANIA EKRANU O CZYM NIE WIELU WIE DOPIERO PO MIO TĘ FUNKCJĘ ZAWINĄŁ IPHONE (BLE). I CO WAŻNE WINDOWS MOBILE 6,0 PRO-POLSKI JĘZYK W STANDARDZIE (NIE NAKŁADKA). WYBIERAM MIO…………..

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140046

   Nigdy więcej MIO jako telefon. Nie wierzę, że ktokolwiek może chwalić ten szmelc. Bateria po włożeniu karty SIM i przy NIEDZWONIENIU wytrzymuje max 2 dni. Dzwoniąc baterię wykańcza się w [b]15-20 MINUT !!!!! [/b].
   Natomiast jako Pocket PC bez zarzutu. Nawigacja bardzo czuła i szybka.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Mio DigiWalker A702 czy ASUS P527
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile