Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Mikro-słuchawki. Dobry sposób na ściąganie?

Tagged: 

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Witam, słuchajcie przeglądając kilkukrotnie meandry internetu, w celu znalezienia sposobu na ułatwienie sobie życia podczas sesji znalazłem ciekawą poszlakę, idąc tropem Jamesa Bonda. Mianowicie chodzi mi o takie mikrosłuchawki jak na tym filmiku:

      nie sądziłem, że można coś takiego kupić. Miał ktoś styczność z tego typu urządzeniami? Byłoby spoko gdybyście podzielili się ze mną wrażeniami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nigdy nie spotkałem się z takimi zestawami bluetooth wcześniej, natomiast wydaje mi się, że może być to całkiem fajna sprawa, o ile rzeczywiście działa to jak na filmiku jest pokazane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wiesz co miałem styczność z takim zestawem bezprzewodowym kiedyś, bo mój kumpel posiadała taki zestaw mikrosłuchawek i mi pożyczył na jedno koło. Oprócz tego miałem oczywiście kilka papierowych ściąg, i w telefonie w pdf’ie…
      I muszę przyznać, że pomimo mojego sceptycznego podejścia, taki zestaw z mikro-słuchawką sprawdził się bardzo dobrze- bo poprawiłem wtedy to koło na 4 i pół… a już odkładałem na warunek…
      Dzięki temu zestawowi ściąg, zdałem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja znalazłem zastosowanie przy prowadzeniu czasem rozmów biznesowych. Tylko wybrałem już coś bardziej pod siebie http://www.spyshop.pl/btcom-sbb-set-dyskretny-zestaw-bluetooth-na-egzamin-990.html
      Potrzebowałem głównie dobrych osiągów na baterii, bez ładowania. Wiadomo: egzamin trwa niewiem… do 1,5h podejrzewam, spotkanie z interesantem czasem sporo dłużej. A chodzi o to, że czasem po prostu nie mam czasu przygotować się do rozmowy z klientem dokładnie. Stąd pomysł na taką mikro-słuchawkę. Nie używam często, ale dobrze mieć przy sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jest to całkiem fajna alternatywa dla tradycyjnej ściągi papierowej, z jakiej korzystałem za swoich czasów. A zazwyczaj jak ściągasz to ze stresu pocą Ci się ręce, dochodzi do tego stres związany z samym egzaminem. Moja papierowa ściąga, robiona na szybko czasem w połowie koła, była już nieczytelna i bywało źle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Siema. Mam mikrosłuchawke w sumie to juz moja druga bo wczesniejsza to chinczyk firmy hota który niestety gubił połaczenie jednak aktualnie kupiłem nieco dozsza ale za to solidna słuchawke noki i musze powiedzieć że jeszcze niegdy mnie niezawioadł na egzaminie. Mikrofon w petli jest an tyle czułu ze słuchac w nim pytania jak dyktuje wykładowca wiedz anwet szeptac nietrzeba zwłaszcza jak siadziesz gdzies z przsodu. Jak sie wachasz to sobie najpierw wypozycz sprzet a póxniej podejmiesz decyzje jedyne co to unikaj chinszczyzny typu sensa senido hota spota itp. patrz na motorolla nokia sony 😉

Viewing 5 reply threads
Reply To: Mikro-słuchawki. Dobry sposób na ściąganie?
Your information: