Start Forum Operatorzy VOIP Migracja od klasycznej centrali telefonicznej do VoIP

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma KONTEL, dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych, przedstawia rozwiązanie cenionej marki innovaphone, dzięki któremu firmy i instytucje posiadające dużą liczbę telefonów mogą płynnie i bez zakłóceń dla pracy przedsiębiorstwa migrować swoje tradycyjne centrale telefoniczne do standardu VoIP PBX.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Migracja od klasycznej centrali telefonicznej do VoIP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Jeżeli migrować to do voipowej centralki halonetu. Nizszego abonamentu niz 19 netto raczej nigdzie nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      halonet jest drogi, jak naprawdę nie potrafisz skonfigurować własnej centralki na vps za 1zł, to spróbuj freepbx.pl
      23.37zł halonet.pl 8 numerów wewnętrznych
      12.30 freepbx.pl 10 numerów wewnętrznych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      wcielo zero mialo byc vps za 10zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Od ponad 3 lat korzystam z voip, miałem do czynienia z halonetem, ale zostaję przy easycallu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      [quote]
      23.37zł halonet.pl 8 numerów wewnętrznych
      12.30 freepbx.pl 10 numerów wewnętrznych
      [/quote]

      sprawdziłem szczegołowy cennik na stronie freepbx.pl i mam wątpliwosci np. przy TPSA brutto i netto po 3 gr to wygląda na pomyłke

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      https://www.telecube.pl/wirtualna-centrala-ipbx/ tu możesz przetestować dowolne funkcje centrali. Dostaniesz numer/y telefoniczne na testy i przez 14 dni sprawdzisz czy odpowiada Ci wirtualna centrala. Panel jest dziecinnie prosty w obsłudze, elementy centrali takie jak kolejkowanie, nagrywanie rozmów albo warunki czasowe wstawiasz w schemat metodą złap i upuść. Nic tylko testować 🙂

    • Yezen
      Member
      Liczba postów: 1

      Moja firma zdecydowała się właśnie na migrację do centrali VOIP. Potrzebujemy w związku z tym nowe bezprzewodowe aparaty telefoniczne – 25 aparatów, budżet 10 tys netto. Coś polecacie? 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Migracja od klasycznej centrali telefonicznej do VoIP
Your information: