Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Microsoft usunął ze sklepu 1500 aplikacji, które wprowadzały w błąd użytkowników

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Liczba aplikacji w sklepie Windows Phone Store ciągle rośnie, a razem z nią liczba tych programów, które wprowadzają w błąd użytkowników mylącymi nazwami czy ikonami. Microsoft wprowadza więc zmiany w regulaminie i stara się szybko usuwać te aplikacje.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Microsoft usunął ze sklepu 1500 aplikacji, które wprowadzały w błąd użytkowników

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz bardzo uważam co biorę ze sklepu WM8.1 bo parę aplikacji zawierało wirusy lub wyjątkowo ciągnęły dane w tle , zjadając mój pakiet 2 GB u operatora komórkowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To wł ASßciciel sklepu powinien zadbać o bezpieczeństwo swoich aplikacji. Ja mam tylko wybrać czysty produkt, jak nie rozumie to firma, to niech zamknie biznes

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Usunęli 1500, czyli teraz zostanie im z kilkanaście

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      „Nazwa aplikacji ma w sposób jasny i dokładny odzwierciedlać jej funkcjonalność” – hmm, czyli np. taki Instagram nie nadaje się do Windows Marketu? Ceneo zaś trzeba przemianować na „Porównywarka cen” – ciekawe jak się wtedy nazwie Nokaut? Co za bzdura!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiem , że była to dziedzina słowników POL_ANG. Po zainstalowaniu pojawiała sie na dole jakaś reklama na pasku. Kliknąłem i dostałem komunikat że mam wirusa. Odinstalowałem aplikacje i na razie wszystko ok.
      Trzeba uważać bo są aplikacje , które wyglądaja zachęcająco, sa z darmo , a później jak chcesz coś zrobić to komunikat , że dopiero po kupieniu pełnej wersji…tak było z odtwarzaczami muzycznymi.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Microsoft usunął ze sklepu 1500 aplikacji, które wprowadzały w błąd użytkowników
Your information: