Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Microsoft: smartfony z WP7 za ok. 100 USD?

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      World Partner Conference to coroczne wydarzenie organizowane przez Microsoft, podsumowujące osiągnięcia przeszło 640 tysięcy globalnych partnerów firmy. Czterodniowa konferencja zowocowała projektem taniego smartfonu z Windows Phone 7.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Microsoft: smartfony z WP7 za ok. 100 USD?

    • Poll
      Member
      Liczba postów: 1747

      Ja tam już nie kupię produktu tej zacnej firmy. Nie ma chyba nic bardziej wrogiego użytkownikowi niż okienka.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Poll chyba nie chcesz zamienić PC na mac’a 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140033

      A co jest takie wrogie??
      Responsywność jest świetna, owszem fukcji i ustawień mniej do grzebania bo wszystko jest bardziej przyjazne i ustawione pod człowieka ale przez ostatni rok nie zdarzyło się żeby mi brakowało jakichś funkcjonalności. Nie odtwarza 500 formatów ale pięknie wrzuca wszystko przez zune w okamgnieniu, filmy, muzyke. Dajesz mp3 z youtube, masz okładki i dane o autorze, chcesz więcej kilk i masz market z utworkami. Wszystko pod ręką.
      Brakuje wideo rozmów?? Jak miałem HD2 to szczerze raz w życiu skorzystałem co by się żonie pokazać. Mi tej opcji nie brakuje a teraz jak kupili skype to nadrobią zaległości.
      Duża własność intelektualna, masa nowych technologii jak np rozpoznawanie mowy z edycja w czasie rzeczywistym i np integracjia z xlive, to zapwewnia urzytkownika że za rok telefon wciąż się bedzie rozwijał i usprawniało nowe funkcje a nie bedzie do wymiany po roku bo wszedł nowy model i stary idzie w niepamięć.
      Poll a masz nodo czy może testujesz mango??

Viewing 3 reply threads
Reply To: Microsoft: smartfony z WP7 za ok. 100 USD?
Your information: