Start Forum Sprzęt Nokia Microsoft Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 i Lumia 830 wchodzą na polski rynek – ceny

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Najnowsze smartfony Microsoft/Nokia Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830, które miały światową premierę na początku września, wchodzą na polski rynek. Wszystkie modele pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 z aktualizacją Denim.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Microsoft Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 i Lumia 830 wchodzą na polski rynek – ceny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Chętnie zapoznam się z ofertą Play na Nokię 735. Autor pisze, że jest ona dostępna w sieci. Ja poszukuję jej od premiery światowej i nijak nie mogę jej znaleźć w ofercie fioletowego operatora

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Sam Play chwali się że ma tego smartfona. Tak nawiasem to fajne to telefony Microsoftu

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      Dla mnie Nokia skończyła się wraz z N8. Windows Phone jest dla mnie nie do zaakceptowania, a Stephena Elopa powinno się postawić przed plutonem egzekucyjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140012

      Konsultantki (żywe i online) Play nic nie wiedzą o 735, a tak a’propos jednej z wypowiedzi nokia faktycznie skończyła produkować telefony ale nie na N8 tylko na 808 – ostatni z guzikami do odbioru i zakończenia rozmowy (pozdrawiam wszystkich narciarzy i innych nie potrzebujących zdejmować grubych rękawic przy -20 mrozie) , z dobrym aparatem, transmiterem fm i baterią na więcej niż dobę, bez zabawek dla małolatów, analdroidów, gejphone itp. tyle że w PL w śladowych ilościach …

Viewing 4 reply threads
Reply To: Microsoft Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 i Lumia 830 wchodzą na polski rynek – ceny
Your information: