Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Microsoft Lumia 640 i Lumia 640 XL – ceny w Polsce

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Internetowy sklep redcoon.pl przedstawił ceny nowych smartfonów Microsoftu: Lumia 640 i Lumia 640 XL. Oba urządzenia są przygotowane do aktualizacji do systemu Windows 10, który będzie oferować większą personalizację i jeszcze bardziej poprawi produktywność codziennych wyzwań.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Microsoft Lumia 640 i Lumia 640 XL – ceny w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak zwykle drożej niż w sklepie MS w Niemczech z darmową dostawą do Polski ;-(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ta Lumia 640 Lte mnie interesuje, czekam tylko na pierwsze testy użytkowników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak zwykle do Pl trafią śmieci DualSim bez LTE a na dodatek będą droższe od tych z LTE na zachodzie.
      Prawdziwe !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale to jest przedsprzedaż a cena zawsze jest wyższa !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ciekawe jak uruchomić Office 365. Mam wykupione już kilka licencji na różne komputery (a w sumie mam ich 5, na wszystko wykupione licencje) ale po wizycie w serwisach producentów i formacie HDD działa tylko jeden pakiet a reszta jest nie do odzyskania. Na Lumia 640 XL podobno mają być 2 dostępne ale żaden nie działa bo nie mogę się zarejestrować. taka jest ta sprzedaż Microsoftu …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Od 15maja będzie dostępny 640XL DualSim LTE w cenie 999zl potwierdzone przez konsultanta MS przyjmują już zamówienia

Viewing 6 reply threads
Reply To: Microsoft Lumia 640 i Lumia 640 XL – ceny w Polsce
Your information: