Start Forum Rozrywka Sport Mecz Polska-Szkocja z wielu kamer w IPLI

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Podczas dzisiejszego meczu Polska-Szkocjaodbywającego się w ramach kwalifikacji UEFA EURO 2016, po udanych realizacjach podczas FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, IPLA ponownie zaproponuje widzom wyjątkową możliwość obejrzenia widowiska z wielu kamer.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Mecz Polska-Szkocja z wielu kamer w IPLI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niestety ipla nie wyrabia, przed meczem było oki a w czasie meczu mnie wywaliło i nie idzie połączyć się :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      U mnie też nie działa. Marna oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam prośbę, czy mógłby ktoś skoczyć sobie po browara i wyłączyć na chwile iple, tez chciałbym trochę mecz poogladac z kilku kamer ;)) Serwer nie daje rady … znów hakerzy 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ale dziadostwo z tej Ipli, jak będzie płatna ta usługa na pewno nie wykupię jak teraz wejść w ogóle nie można nawet w przerwie meczu :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ipla jest super ! Obraz HD … klatka po klatce 😉 automatyczna klatka stop 😉 tylko gdzie się włącza obraz z powrotem ?? 🙂 Miało być z kilku kamer, to może dac wszystkim obraz tylko z jednej kamery 😉

Viewing 5 reply threads
Reply To: Mecz Polska-Szkocja z wielu kamer w IPLI
Your information: