Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Polska firma MaxCom wprowadziła na rynek przyjazny dla użytkownika, ergonomiczny telefon komórkowy GSM z dużymi przyciskami. MaxCom MM500 został zaprojektowany we współpracy z naukowcami, specjalnie dla tych osób, które cenią sobie niezawodność oraz prostotę obsługi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Dla osób starszych jak znalazł, gdyby nie cena. 308 zł za

      taki telefon to przesada. Za ok. 100 zł dostaniemy

      bardziej zaawansowaną prostą Nokie.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Ciekawe co im odjęło bardziej: zdrowy rozsądek czy orientację rynkową?… Akumulator powinien trzymać przynajmniej 3 tygodnie na 'stand by’ a rozmowy min. 6-8 godzin, skoro fon za taką cenę i bez energożernych komponentów jak duży barwny display czy procek multimedialny, a tu nic z tych rzeczy!

      Kobylaste przyciski to nie wszystko dla słabiej widzących, bo dali maleńkie literki na klawiszach i to bokiem zamiast prosto w pionowym słupku. Projektowali mądrzy czy stado …ków?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      no dobrze ale jak np. babcia nie odbierze bo nie usłyszy to sie lapka świeci potem taka duża to to też troche bateri je,i to nie prawda że cena jest tu tak bardzo zawyżona, wiem bo dziadek akurat ma i bawiłem sie nim ma nawet mocną latareczke.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140006

      Mój tata ma nokie 1208 ma takie same funkcje jak ten telefon tylko mam kolorowy wyświetlacz i jest dobrej firmy a nie jakiegos badziewia

Viewing 4 reply threads
Reply To: MaxCom MM500 na polski rynek
Your information: