Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Maxcom MM 428 BB – telefon dla seniora za 79,99 zł

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nowy Model Maxcom MM 428 BB to zupełnie nowa odsłona telefonu dla Seniora. Telefon został wyposażony w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8” 160 x 128pix. MM 428 BB posiada przyjazne, graficzne menu, które jest bardzo intuicyjne w użytkowaniu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Maxcom MM 428 BB – telefon dla seniora za 79,99 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      To co producenci nagminnie lekceważą w telefonach dla seniora to wielkość wyświetlacza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ciekawe czy senior połapie się z tym Dual-SIM (którą kartę wybiera z której dzwoni z której są sms-y itd.)?

      Fakt Olaf wyświetlacz ogromny :), po prostu odwrócili poziomo wyświetlacz z najtańszych telefonów i zamontowali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Czy można używać słuchawek, jeżeli tak to gdzie je podłączyć?

    • Jo
      Member
      Liczba postów: 290

      Li-Ion 800 mAh – miałem w łapach telefon Manta z taką baterią wytrzymywał dzień bez ładowania jak się go nie używało, 30-40 minut jak się z niego dzwoniło, ciekawe jak to wygląda w wypadku tego Maxcoma – mam obawy – pochlebnych opinii jako telefon dla seniora nie znalazłem na necie – oprócz opinii „klakierów” …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Szukam czegoś takiego dla siebie. Z opisu wynika, że posiada wszystkie funkcje, które są dla mnie potrzebne. Do odsłuchu radia czy muzyki nie potrzebuje ponoć słuchawki jako anteny, ale jak to jest naprawdę ? To samo z baterią na 240 godz czuwania. Od czwartku 12-05-2017 ma być dostępny w NETTO za 69,99. Chyba się zdecyduję!

Viewing 5 reply threads
Reply To: Maxcom MM 428 BB – telefon dla seniora za 79,99 zł
Your information: