Start Forum Sprzęt Nawigacja Mapy Here dostępne już w Google Play (wideo)

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mapy Here ropoczęły ekspansję na różne platformy. Dział Nokii, który nie został sprzedany Microsoftowi, właśnie udostępnił jako testową wersję beta do nawigacji właścicielom telefonów i tabletów z Androidem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Mapy Here dostępne już w Google Play (wideo)

    • Nazir
      Member
      Liczba postów: 27

      Zabrakło wisienki na torcie jaką mam w smartfonach Lumia 1520 i Impera S z WP8.1 to nawigacja HERE Drive+

      Here Maps na Android to wykastrowana aplikacja od Nokia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mapy google teraz są z budynkami 3D słowem rewelacja

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      A co ma niby wspólnego Nokia z jakimiś chińskimi telefonami z Microsoftu? Dawniej może i Nokia miała coś wspólnego z M$ Łindołs ale to już przeszłość i zamknięta karta. Nowe produkty Nokia np. Nokia N1 mają najlepsze wykonanie z aluminium i system android. Całkowite odcięcie od Microsoftu to doskonałe podejście, a dodatkowo przejście z plastiku w aluminium chyba nie trzeba komentować. Sprzedaż Noki była wysoka z przyzwyczajenia użytkowników do marki jeśli w przyszłości będą w salonie telefony Nokia z androidem i Lumie NoName na Windowsie to oczywiste jest to że z Nokią zostanie 95% użytkowników bez względu na system.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zainstalowałem i odinstalowałem gdyż moj galaxy s4 mini totalnie się przycinał ! Nie polecam !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wielkie g. Mapa nie widzi nowych ulic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Po krótkich testach porównawczyc powiem że lepsza całkowicie darmow nawigacja polskiego producenta offline Panorama Firm. Ale jednak pierwsze miejsce nawigacja gogle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Też wolę Herę w oryginale niż te okrojona.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Mapy Here dostępne już w Google Play (wideo)
Your information: