Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Manta Titano 3 – 5-calowy smartfon dla wszystkich z akcesoriami za 399 PLN

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Manta wprowadza do sprzedaży nowy model smartfona 5-calowego w dwóch najmodniejszych kolorach. Manta MSP95014 TITANO 3 to smartfon dla wszystkich, którzy cenią nie tylko design, ale również funkcjonalność urządzenia. Sercem modelu MSP95014 TITANO 3 jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.3GHz, który umożliwia sprawne działanie systemu Android 6.0.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Manta Titano 3 – 5-calowy smartfon dla wszystkich z akcesoriami za 399 PLN

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Kolejny bez LTE, prawdopodobnie jakiś Cortex A7. No i znów Cubot Note S wypada tu korzystniej bo za takie same pieniądze dostajemy 2GB RAM, co w przypadku Zdradoida 6.0 zapewnia większą płynność działania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Taki telefon dla pedala i to z 850 MHz ! 3G TYLKO 2100 MHz z czym do ludzi !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ten w kolorze różowego złota całkiem ciekawie się prezentuje. Myślę, że jakość telefonu jest adekwatna do ceny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      hmm chyba nie jest tak źle, co nie? tzn. mam na mysli, ze nie oczekujmy cudow od telefonu za 400 zł. a duzo osob zdecyduje sie wlasnie na taki ze wzgledu na niska cene

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Przetestowałbym, bo parametry mi odpowiadają. A cena- bajka.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Manta Titano 3 – 5-calowy smartfon dla wszystkich z akcesoriami za 399 PLN
Your information: