Start Forum Sprzęt LG LG Optimus L1 II TRI: komórka na trzy karty SIM

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: LG Optimus L1 II TRI: komórka na trzy karty SIM

    • Fankom
      Participant
      Liczba postów: 301

      cos za cos,myslalem ze w tym roku kazdy tel.bedzie miec 8mpx.a tu coraz wiecej aparatow takie jak 10 lat temu.

    • Fankom
      Participant
      Liczba postów: 301

      [quote]Widzę, że megapikselowy zabobon w rozkwicie. No i co, że nie ma 8mpix? Drukujesz bilbordy, że tak jest ci to potrzebne? Enty raz powtórzę to na tym portalu, jak jest zła optyka to i 100 mpix nie pomoże, jak jest dobra optyka to wystarczy ci 2mpix. Ja mam w domu do dziś dnia Sony Ericssony K750i i K800i, które potrafią zawstydzić jakością zdjęć nie jeden aparat fotograficzny z regularnych rozmiarów optyką i dziesiątkami megapikseli. [/quote]Zgodze sie ze 2mpx to juz jest nie zle ale skoro idziemy ku lepszemu to dziwne ze duza czesc tel. nie pozwala nagrywac w hd,skoro moj laptop ma taka opcje juz przy 1mpx :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Potwierdzam mam Sony Ericsson d 750 I który robi świetne zdjęcia Stoją w ramkach u wielu osób z rodziny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Dwie karty sim w zupełności wystarczą, ale jak ktoś potrzebuje….
      Taki aparat to cudo nie jest, ale wystarczy.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Aparat jest tylko dodatkiem do tego modelu, a ilość Mpix to tylko rozmiar zdjęcia o jakości świadczy optyka, jak w podanych poniżej przykładach SE K750i oraz K800i.
      Też uważam, że 2 sloty na karty to już duże udogodnienie, a na 3 nie ma chyba na razie dużej potrzeby. Obecnie, kiedy korzystanie z internetu przenosi się do smartfonów, takie drugie gniazdo przyda się dla karty z dobrą ofertą dedykowaną właśnie transmisji danych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      My tu gadu gadu, ale kiedy ten telefon będzie dostępny w Polsce ? Czekam, czekam i nic, ani na ceneo ani na allegro, posucha.

Viewing 6 reply threads
Reply To: LG Optimus L1 II TRI: komórka na trzy karty SIM
Your information: