Start Forum Sprzęt LG LG KF750 Secret w promocji Orange Poleca

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W nowej edycji oferty promocyjnej „Orange Poleca”, już za 1 zł można kupić stylowy telefon LG Secret KF750 a do tego przez 12 miesięcy mieć abonament tańszy o 20 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Umowy 36-miesięczne to żałosny i przebiegły wymysł, nie mający racji bytu w cywilizowanej Europie dbającej o dobro swego konsumenta (Niemcy, Anglia…) ale wypromowany i wprowadzony skutecznie w kraju nad Wisłą przez marketingowych cwaniaczków dla jeleni, bez protestów konsumenckich. U kogo jak kogo, ale u rodaków, słynących w świecie z tego, że są w 'interesach kuci na 4 łapy’ bym się nie spodziewał, żeby tak łatwo łyknąć 3-letnią niewolę?…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Gratuluje Orange dobrego podejścia do sprawy – zgapione od PLAY przy czym play robi uczciwiej na 2 lata i ma nizsze stawki za połączenie.

      Wiele osób skusi sie na związanie sie z operatorem – co dla klientów jest nie korzystne z racji tego ze przez te 3 lata ceny połączeń spadna w ramach stawek MTR.

      Cóż dla nie których ważny jest telefon za "zeta" i to że 20 zł taniej płaci się za abonament niż wysokość stawki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ja to jestem zdania,że nie sprawiedliwie podchodzi się do klientów z długim stażem,jestem w orange ok 10 lat i nie mam zbytniej ulgi, a tel LGkf 750 sekret miałabym na tych samych warunkach co nowy klient. Niech się wypchają,zrezygnuje z orange i tyle.

Viewing 3 reply threads
Reply To: LG KF750 Secret w promocji Orange Poleca
Your information: