Start Forum Sprzęt LG LG G5 – smartfon o modułowej konstrukcji już oficjalnie (wideo)

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na targach Mobile World Congress 2016 firma LG Electronics zaprezentowała swój najnowszy pomysł – modułowy smartfon z „przyjaciółmi”. Jego nowa konstrukcja zapewnia nie tylko elegancką, jednolitą metalową obudowę z wysuwaną baterią – wyróżnia się przede wszystkim modułową konstrukcją. W połączeniu z kolekcją akcesoriów LG Friends, smartfon G5 może być przekształcony w cyfrowy aparat fotograficzny, odtwarzacz Hi-Fi lub pełnić wiele innych funkcji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: LG G5 – smartfon o modułowej konstrukcji już oficjalnie (wideo)

    • 8000
      Member
      Liczba postów: 171

      …5,3 cal, a wielkość jak G4 z 5,5 cal, kształt jak S3 czyli mydelniczka. LG nie ma pomysłu na fony, niestety. Ja już tylko przerzuciłem się na „chińczyki”, czyli myślę o xiaomi redmi note 3 czy elephone p9000 … dobre sprzęty za 1/3 kasy flagowca pokroju G5.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pomysł na smartfona jednak lg ma

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      To ja nawet nie czekam na konferencję Samsunga, bo jedyne czego mogę się spodziewać to kolejnej dziadowskiej mydelniczki. LG mile zaskakuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      *8000, a chociażby ten projekt modułowy. Dla klasyków masz serię K. Tutaj mamy inne spojrzenie na funkcje smartfona. Czyli dla każdego coś

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Świetny pomysł na szybką wymianę bateri. Moduł aparatu też genialny

Viewing 5 reply threads
Reply To: LG G5 – smartfon o modułowej konstrukcji już oficjalnie (wideo)
Your information: