Start Forum Sprzęt LG LG F60 (D390n): smartfon LTE dostępny w Polsce za 729 zł

Viewing 21 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      LG F60 oferuje obsługę łączności HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s) i LTE Cat4 (150/50 Mb/s). Smnartfon jest dostępny w sieci Plus za 49 zł w ofercie Mix przy 24 doładowaniach po 80 zł. Poza promocją telefon kosztuje 729 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: LG F60 (D390n): smartfon LTE dostępny w Polsce za 729 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Kolejny w cenie przystępnej

    • gck
      Participant
      Liczba postów: 36

      ppi rzędu około 210, jak kto lubi, ja dziekuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Rozsądna cena za telefon który świetnie sprawdzi się przeciętnemu użytkownikowi. Ruch ze strony LG w stronę całkiem sporego rynku !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      W Plusie „na Mix” bardzo przystępna cena. 49 złotych za taki sprzęt, to co najmniej do rozważenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Kusi mnie plus tą ofertą strasznie 🙂 Wybiorę się w tym tygodniu do salonu wypytać o szczegóły i pewnie wrócę z telefonem 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Za porównywalny abo przy umowie na 24 m-ce można mieć lepszy telefon. Pierwszy z brzegu – Xperia T3 w tm albo G2 mini w play. Jak dla mnie żadna rewelacja z tym LG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      baardzo prosze,czy ktos zna sposob na ustawienie wlasnych dzwonkow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Telefonik zajebisty oczywiście w cenie, płacę 38 zł miesięcznie w abonamencie specjalnej oferty(nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci) na 24 miechy w smartdomie naprawdę się opłaca ^^ Polecam z całego serca 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Mm pytanie ktos wie co można zrobic, mam ten tel od tygodnia i teraz chciałam otworzyc zdjecie z pliku i się długo łąduje w efekcie nic sie nie wyświetla, co z tym moge zrobic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Czy do się samodzielnie wymienić baterię?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      hej ! mam problem z ustawieniem własnych piosenek jako dzwonek sygnału 🙁 Czy ktoś może mi pomóc ?

    • IamjustAla
      Member
      Liczba postów: 1

      Jak przenieść muzykę do pamięci wewnętrznej ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Witam! Mam sprawę poniewaz kupialm wczoraj ten telefon i mam problem ponieważ nie mogę wysylac wiadomości ani mi nie przychodzą. A drugi problem to taki, że jak przychodzą mi połączenia to cały czas pisze mi nieznany. Wiecie może jak to naprawić ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Wie ktokolwiek, jak włączyć flesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      mam go 1 dzień a mi się wyłącza ci jakiś czas i z powrotem włącza . Czy miał ktoś taki problem ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      witam,czy wie ktos moze jak przeniesc zdjęcia z pamieci wewnetrznej na karte pamieci??prosze od odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      jak przenieść muzykę z karty na pamięć telefonu poproszę krok po kroku chcę dopisać swoją muzykę do kontaktu i nie mogę,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Hej, jak mam przenieśc pliki takie jak zdjęcia muzyke cokolwiek z pamięci wewnętrznej na kartę ? Szuka i szuka i cholera nie widze żadnej opcji -.-

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      miałem ten sam problem samoczynnie się wyłączał i włączał oddałem go do serwisu i wymienili mi płyte gówną teraz jest wszystko ok 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      cześć Kinia wchodze w dzwięki i nie moge odnaleść muzyki którą miałem na karcie d a potem na pamięć wewnętrzną mam ld f60

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139996

      Witam! a gdzie mam szukac kalkulatora,bo nie moge go znaleśc

Viewing 21 reply threads
Reply To: LG F60 (D390n): smartfon LTE dostępny w Polsce za 729 zł
Your information: