Start Forum Sprzęt Nokia Lëkki wprowadza na nowo na rynek kultową Nokię 3210

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nokia 3210 – telefon komórkowy z serii N30 wprowadzony na rynek w 1999 roku. Model sprzedany w ponad 160 mln egzemplarzy zyskał sobie ogromną popularność dzięki wbudowanej antenie. Komórka ta po odświeżeniu przez francuską firmę designerską jest znów do kupienia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      🙂

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Niech jakas firma wpadnie na taki sam pomysl z nokia 6310i sukces murowany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jestem ciekaw czy dla samej Nokii nie było by warto wydać reedycji 6310i z drugiej strony jak ktoś kupi ten model to o nowym będzie myślał może za 5 lat :)) Albo jak sygnał gsm w PL wyłaczą:)

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Cieszę się, że reaktywowali ten model.
      Ja nią grałem w tenisa, raz wyrzuciłem z 6 piętra, zaliczyła całonocną kąpiel i wiele wiele innych, wszystko to przetrwała i do dziś dnia leży w szufladzie czekając na swoje kolejne 5 minut 🙂
      Żadna Nokia N95 ani iPhone tego nie wytrzymają a są znacznie droższymi i bardziej zaawansowanymi modelami.

    • Iomega
      Member
      Liczba postów: 367

      Tak, łezka sie w oku kręci. I pomyślec, że kiedys telefon był po prostu do dzwonienia, a ładowarki nawet na dłuższy wypad sie nie brało. Dzis to komuter z funkcją dzwonienia, który ciągle potrzebuje zasilania – niestety

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Kijowe. Wolałbym odświeżoną Nokia 7110 z filmu Matrix.

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      A wie ktoś GDZIE to kupić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a moja się zepsuła 🙁 oczywiście nie w czasie 2 lat użytkowania ale potem jej styki do bateryjki poodpadały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ten telefon był nie do zdarcia 🙂 Ale szczerze mówiąc już bym do niego nie wrócił. Za bardzo przyzwyczaiłem się do dotykowych telefonów, i dodatkowych usług z jakimi one są kompatybilne. Np. nawigacją, czy Nokią Mail dostępną choćby w sieci Orange. Ale fajnie że Nokia postanowiła odświeżyć ten model.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja chcę zx spectrum

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      To już mogli wskrzesić telefon NOKIA 6210 — to był dopiero HIT w tych latach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja chcę nową franię

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mój ulubiony telefon, jakieś 15 lat temu 😉 Odjechany telefon generalnie!

Viewing 13 reply threads
Reply To: Lëkki wprowadza na nowo na rynek kultową Nokię 3210
Your information: