Start Forum Inne Telix.pl Konkurs na spostrzegawczość: Zakończenie edycji (kwiecień)

Viewing 20 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ogłaszamy zakończenie kwietniowej edycji konkursu na spostrzegawczość, prosimy podać ilość i nazwy oznaczonych wyrazów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Konkurs na spostrzegawczość: Zakończenie edycji (kwiecień)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      znalazłem 43 🙂

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Mam pytanie. Dlaczego daty umieszczenia artykułu i postów pod nim się nie zgadzają. Znaczy w tym wypadku godzina dodania postu, jest wcześniejsza od daty umieszczenia artykułu? Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mają coś pewno z serwerem skopane, też nie patrz na czas zamieszczenia artykułu bo pojawia się około 20 min później niż pokazuje jego godzina 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Tak zauważyłem, ze nastąpiło przesunięcie zegara, ale to nie ma wpływu na konkurs – liczy się czas otrzymania maila na skrzynkę konkursową, a tutaj pierwszego maila otrzymaliśmy o godz. 12:13. Zaraz po tym, jak pierwsza osoba, która przyśle na podany adres wszystkie wyrazy opublikujemy informację. W innym wypadku po godzinie 18 nagrodę otrzyma ten Czytelnik, który przysłał najwięcej wyrazów. Tak więc dopóki nie ma informacji o zakończeniu, nie ma jeszcze wszystkich odnalezionych wyrazów. Maile dochodzą ale jeszcze są braki, chociaż niektórzy odszukali już prawie wszystkie. Andrzej

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Kan , a powiedz przynajmniej ile powinno być wszystkich wyrazów ?

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Ale przecież podanie samej ilości nic nie zmieni a tak to przynajmniej niektórzy będą mogli już sobie darować.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      A teraz się na mnie zemści ten jeden dzień w którym zawaliłem. Z tego co piszesz Kan , to mam rozumieć że póki co prowadzę ( mimo że mi niewiele brakuje ) ???

    • Ayan
      Member
      Liczba postów: 7

      Daleko jeszcze? 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      żeby nie było niedomowień: podkreślone słowo [u] wyraz [/u] jest tylko przykładem w informacji i nie jest brane pod uwagę. Dodam, że kilka osob zgadło już ilość słów, ale nie podali jeszcze wszystkie. Andrzej

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Jeżeli mamy w artykule np. [u]”xxx xxx xxx”[/u] na zielono, to liczymy to jako 1 wyraz, czy jako 3 ?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mamy zwycięzcę

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Ile było słów i jakie to słowa. Każdy będzie mógł sobie porównać.

    • Ayan
      Member
      Liczba postów: 7

      HUAWEI Honor
      PTC
      Android
      Magdalena Gaj
      Koncern
      Face-lifting
      Chmury
      Stylus
      Allegro
      trend
      NASK
      Grupa TP
      Heyahlike
      no-limits
      e-readery
      MobilKing
      PLAY PS Vita
      GT MAYOR K118
      BlackBerry
      Aurasma
      Quad HD
      Orange Open
      Internet-TV-Box
      sklep internetowy
      NVIDIA
      Intertelecom
      PMP5097CPRO
      Chrome
      Kamera
      WNDA4100
      AppStore
      Micromax
      Bluetooth
      Acqua
      CERT Polska
      Stream
      Appgrade
      E-dzieci
      mPay
      Laptopy
      Battery Saver Core
      gra giełdowa
      telekomunikacyjnych
      HBO
      all-you-can-eat
      Mac
      wirusy
      Bluetooth
      Wahoo
      GOCLEVER
      Battery Saver Core

      51

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Omg sam siebie pogrążyłem , znalazłem brakujące słowo już dawno ale myślałem że może jest jeszcze jakieś i szukałem dalej.

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Okej dzięki za listę P. Andrzeju. Ale tak patrze na datę 7.04 i są tam tylko 2 artykuły, w których nie ma zielonego wyrazu. No chyba, że coś przeoczyłem.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Może… Gratulacje dla zwycięzcy 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mamy nadzieje, że takie zasady konkursu i jego forma przypadnie Wam do gustu. My obiecujemy, że każdy ma szansę. Życzymy spokojengo, długiego weekendu i Prosimy nie zapominajcie o nas:)

    • Ayan
      Member
      Liczba postów: 7

      Powiem tak na początku jak miałem 43 każdy artykuł był „przejżany” ale później znalazłem lepszy i szybszy sposób :)) w godzinę przeszukałem cały portal od daty 05,04 do dziś :))

    • Ayan
      Member
      Liczba postów: 7
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      gratulacje, powalcze w kolejnej edycji

Viewing 20 reply threads
Reply To: Konkurs na spostrzegawczość: Zakończenie edycji (kwiecień)
Your information: