Start Forum Inne Telix.pl Konkurs na projekt tapety dla telefonu komórkowego

Viewing 34 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Razem z marką myPhone, polskim producentem telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych ogłaszamy konkurs graficzny dla zarejestrowanych Czytelników Telix.pl. Do wygrania nowoczesne smartfony myPhone FUN i myPhone DuoSmart oraz pamięci USB myPhone 8GB.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Konkurs na projekt tapety dla telefonu komórkowego

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      no to zaczynamy Panowie tworzyć grafiki i tapetki

    • guregori
      Member
      Liczba postów: 9

      Są dwie „wersje” konkursu i dwa telefony do wygrania. Ale nigdzie nie widzę, co trzeba zrobić, żeby wygrać myPhone FUN, a a co żeby wygrać myPhone DuoSmart.

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Zaczynamy zabawę!

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Proszę zwrócić uwagę na rozmiary: projekt tapety musi mieć wymiary 1440 (szerokość) na 1280 (wysokość) pikseli i być zapisane jako jpg. Grafiki o innych rozmiarach nie będą brane pod uwagę – taki jest wymógł regulaminowy, ze względu na zastosowanie w smartfonach. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Miniaturki na stronie głównej w rankingu aktywności informują tylko o nagrodach, które dopiero będą przyznane po wyłonieniu 10 projektów tapet z wersji 2 uczestnictwa w konkursie i 3 projektów z konkursu aktywności. Nie mamy innej możliwości przedstawienia tych nagród. Stali Czytelnicy Telix.pl, którzy biorą udział w konkursach zapewne o tym wiedzą. Andrzej

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ludziska nie wybrzydzajcie i nie martwcie się który telefon za które miejsce, jeśli tylko uda się któryś wygrać to będzie super 🙂

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Ja tym razem odpuszczam , kiepski ze mnie grafik 🙂 Zastanawiam sie tylko gdzie podzial sie Adas ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A co z osobą której szukał telix.pl do współpracy? Jest już jakiś wybraniec?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przypominamy, że czekamy na tapety do telefonów komórkowych, tylko one w ostatecznym rachunku mogą dostarczyć uczestnikowi smartfona. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Odpowiadając na pytania Czytelników, czy można tylko wrzucać tapety bez udziału w konkursie aktywności – tak można. W obu wersjach i tak, aby zdobyć jeden z telefonów, liczy się projekt tapety. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Skoro jest wymóg, że projekt nie moze naruszac niczyich praw autorskich ani nie moze byc publikowany w innych projektach, to wszystkie dotychczas nadesłane tapety powinny zostac zdyskawalifikowane. Kazda zawiera elementy wykonane przez osoby trzecie oraz opublikwane w projektach. Prosze sobie przejrzec wszystkie projekty… A co do samego konkursu, enty raz fotograficzny, obrazkowy, czy redakcji skonczyly sie juz pomysly?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeszcze raz napiszę: Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie tapety dla telefonu komórkowego, [b]które nie miały wcześniej realizacji i w innych projektach [/b] i tylko takie będą nagrodzone, jednym z dwóch telefonów komórkowych lub pamięcią USB w drugim etap, który rozpoczyna się 12 lutego 2013 o godz 12:00. Ranking aktywności, ma być tylko pomocny w wyborze przez Redakcję 3 uczestników, którzy opublikowali swoje prace w dziale Foto – Konkurs Foto. Pozostałe 10 najciekawszych projektów na tapety dla telefonu komórkowego zostanie wybranych z prac zarejestrowanych uczestników, którzy po prostu wrzucą swoje prace do działu konkursowego Foto – Konkurs Foto. Andrzej

    • speedygonzales
      Member
      Liczba postów: 103

      [quote]Etap drugi wersji rankingowej – rozpoczyna się z chwilą wyłonienia 10 najaktywniejszych Czytelników Telix.pl. W tym etapie redakcja Telix.pl wybiera 3 najbardziej aktywnych uczestników do konkursu głównego. [/quote]

      Albo jestem ciemny albo juz sen nie daje mi myslec, czy to oznacza, ze w tym etapie osoba będąca na 9 miejscu w rankingu pomimo wgrania ciekawego projektu nie ma szansy wziąć udział?

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Mam jeszcze takie głupie pytanie, bo sam się śmieję, ale napisane jest, że nagrodą jest „myPhone DuoSmart (po testach na Telix.pl)[b] w cenie [/b] 649 zł.” . Czy zwycięzca dostanie telefon za tą cenę ? 😉 Przeważnie napisane jest przy nagrodach ” [b]o wartości [/b]”

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      Ha ha 🙂 Dobre. W nagrodę masz możliwość kupienia myPhona 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciekawe kiedy liderzy pochwalą się swoimi tapetami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      O telefony myPhone warto zagrać. Trochę pomysłu i wyobraźni graficznej. Kilka tapet cieksawych już jest. To warto zauważyć, czekam na następne do mojego myPhone s-line

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      Ja jeszcze mam ze dwa pomysły. Tylko muszę zrealizować jak czas pozwoli 🙂

    • Arodem
      Member
      Liczba postów: 1

      A mozna narysowac tapete na bloku?

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Andrzeju będziecie ogłaszać Szczęśliwą 13 , czy od razu tylko nagrodzonych w piątek ?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Mam nadzieję, że długo nie będą nas trzymać w niepewności 😀

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Czy dzisiaj pojawią się już wyniki konkursu?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przepraszamy wszystkich uczestników konkursu, że dziś nie opublikowaliśmy zwycięzców. Ale po rozmowie ze sponsorem musieliśmy podjąć decyzję o przedłużeniu konkursu do końca miesiąca lutego. Niestety jest to wynik uczestników, którzy swoje prace opierali na zdjęciach pobranych z Google. W poniedziałek opublikujemy kryteria, które mają odpowiadać ocenie. Dziś mogę tylko podać, że będziemy oczekiwać na prace związane z miejscem zamieszkania uczestnika, który ma w ramach projektu tapety zaprezentować swoją miejscowość. Oczywiście trójka z rankingu ma zapewniony udział w finale. Pierwszy raz w historii naszych konkursów musieliśmy podjąć taką decyzję i prosimy uczestników o wyrozumiałość. Więcej podamy w poniedziałek. Ale już dziś można wysyłać swoje prace. Cenimy własną inwencję i dlatego taka decyzja sponsora. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeżeli chodzi o same nagrody to sponsor nie wycofuje się z ich przyznania, tutaj nie ma obaw. Telefony ma redakcja i są przeznaczone dla Czytelników Telix. Ale ich przyznanie dla uczestnika nie zależy od nas. Powiem więcej i uchylę rąbka tajemnicy, myPhone przeznaczyło kolejne nagrody dla Czytelników Telix, które będziemy mogli przeznaczyć w kolejnych konkursach. Tak więc chodzi tylko o poważne podejście do uczestnictwa w konkursach. Andrzej

    • Fankom
      Participant
      Liczba postów: 301

      [quote]Jeżeli chodzi o same nagrody to sponsor nie wycofuje się z ich przyznania, tutaj nie ma obaw. Telefony ma redakcja i są przeznaczone dla Czytelników Telix. Ale ich przyznanie dla uczestnika nie zależy od nas. Powiem więcej i uchylę rąbka tajemnicy, myPhone przeznaczyło kolejne nagrody dla Czytelników Telix, które będziemy mogli przeznaczyć w kolejnych konkursach. Tak więc chodzi tylko o poważne podejście do uczestnictwa w konkursach. Andrzej [/quote]Oswiadczam ze moje zdjecia sa dokladnie z mojego miejsca zamieszkania,jesli chcecie moge podac miejsce robienia,to tamte nie sa juz brane pod uwage tylko nowe ? :roll:moim zdaniem potrzeba wiecej nagrod skoro konkurs przedluzony o 2 tygodnie :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Konkurs będzie przedluzany w nieskończoność, aż na tych telefonach pojawi się pleśń i pajęczyny bo w każdej wersji pojawi się jakiś krętacz. Gratuluję redakcji totalnej bezradności. Mieliście tyle czasu na wyeliminowanie oszustów i nic nie zrobiliście, a teraz karzecie wszystkich pozostałych, którzy byli uczciwi. Ponadto nie przestrzegacie własnego regulaminu, nie ma w nim słowa o tym, że organizator może przedłużyć konkurs i jest wyraźnie napisane, że prace niezgodne z regulaminem będą dyskwalifikowane. Żenua.

    • metheor
      Member
      Liczba postów: 420

      Zmiana zasad konkursu po jego zakończeniu jest niedopuszczalna. Regulamin był jasny i za jego dopełnienie odpowiada organizator. Wyniki konkursu miały być ustalone do 14 lutego. Prace uznane za niezgodne z prawami autorskimi miały być dyskwalifikowane. Z mojej strony dodam że włożyłem czas i zaangażowanie w tworzenie zdjęć i grafik, które UDOSTĘPNIAMY BEZPŁATNIE organizatorom konkursu. Jeżeli zasady zostaną zmienione to ja wycofuję wszystkie prace dostarczone do tej pory i rezygnuję z udziału w konkursie w którym zasady zmieniają się po zakończeniu. Swoją drogą to nie słyszałem o takich cudach do tej pory. To tak jakby teraz w Soczi powiedzieli naszemu łyżwiarzowi że słuchaj stary. Fajnie że się ścigałeś ale tak naprawdę to zasuwaj raz jeszcze bo powinieneś jechać tyłem i na dystansie 2000 m. Najpierw ustala się zasady konkursu, konkurs się realizuje a następnie wręcza się nagrody zwycięzcom. Pozdrawiam wszystkich którzy brali udział w konkursie 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      he he he
      no coz. przy takim brzmieniu konkurs by mnie zaciekawil i chetnie bym w nim wzial udzial ale…
      1. zgadzam sie ze zmiana zasad w trakcie (a nawet po zakonczeniu) konkursu jest niedopuszczalna
      2. idiotyczny ranking sluzacy by pisac byle co byle bylo
      co do 2go mojego punktu nawet jesli tych bzdur moglbym troche popisac to do tego konkursu juz szans nie mam bo ranking juz daleko uciekl do przodu.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przepraszam za zamieszanie. Na razie nie było komunikatu o przedłużeniu. Ja poprosiłem sponsora o werdykt i wybranie konkursowej pracy. Sponsor po zapoznaniu się z pracami uznał, że jego zdaniem nadesłane prace nie wnoszą nic nowatorskiego i poprosił o przedłużenie konkursu. Aby pokazać uczestnikom, czego oczekuje i ich ukierunkować w jakim kierunku uczestnicy mają szukać swojej weny twórczej. Przysłane prace już opublikowane są dalej w konkursie. Ale jeżeli uważacie, że konkursu nie należy przedłużać, to tego nie będziemy robić. Jest jeszcze propozycja o zakończenie konkursu i nie przyznanie nagrody pierwszej, jeżeli takie będzie oczekiwanie uczestników. Wieczorem odpowiem na wszelkie pytania, bo muszę wyjechać i nie będę miał dostępu do internet. Na dziś brak decyzji o przyznaniu pierwszej nagrody. I tylko tyle. Kolejne już są wytypowane. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Konkurs nie będzie przedłużony, ale proszę o cierpliwość co do przyznania nagród. Wieczorem odpowiem na pytania

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Tak mi się jeszcze nasunęło i mam pytanie, czy przedstawiciele myPhone widzieli wszystkie projekty, czy tylko te 13 wybrane przez redakcję ?? Może wśród pozostałych znaleźli by coś, co spełniałoby… „ich oczekiwania” 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      M.in. dlatego nie biorę udziału w takich konkursach. Wziąłem udział dwa razy i wystarczy.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Obecnie sprawdzamy wszystkie tapety, pod względem praw autorskich. Jak tylko będzie ustalone, kto otrzyma jaką nagrodę, zaraz to opublikujemy. Proszę o cierpliwość. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Już tylko czekamy na zatwierdzenie kandydatów i jeszcze dziś wieczorem opublikujemy zwycięzców. Andrzej

Viewing 34 reply threads
Reply To: Konkurs na projekt tapety dla telefonu komórkowego
Your information: