Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Konkurs na PlusForum

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      PlusForum.pl, nieoficjalne forum operatora sieci Plus, Sami Swoi oraz 36i6 ogłosił konkurs dla klientów sieci Plus. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę pisemną, na temat: „Dlaczego korzystam z usług operatora sieci Plus, jak oceniam tą sieć, jej zalety i wady”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no no chętnie weżnę w nim udział :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurs bardzo, ale to bardzo fajny, bardzo fajnie jest urżadzać takie konkursy.

      Temat powinien brzmieć:

      "Dlaczego Plus jest fajny, i nie ma żadnych minusów, a inni operatorzy nie są już tacy fajni i i nie mają tylu plusów (ile ma Plus), bo mają bardzo dużo minusów, których wcale nie ma Plus bo jak sama nazwa wskazuje żadnych minusów mieć nie może, skoro się Plus nazywa o byłoby to aksjologicznie sprzeczne, gdyby miał jakeś minusy."

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      10 lat jestem w tej sieci i nie zauważyłem jakiś problemów najlepsza sieć w Polsce bo w końcu najbardziej Polska.

      Mumio wymiata mają najszybszy internet zasięg też.

      Biuro obsługi miłe chodź nie zawsze czasem trafi się nie miły agent ale to wszędzie tak jest.

      kontakt telefoniczny e-mail i czat z agentem.

      Najwięcej usług wskaż mi sieć która udostępnia usługę push to talk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Na forum wcześniej nie trafiłem to teraz zaglądnę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ja napisze, ostatnio podpisałem umowę minutową i jestem bardzo zadowolony 🙂 napisze coś w rodzaju takiej pochwały dla plusa za nowe pomysły i możliwości dawane klientom 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w nagrodę badziewny telefon w którym nic niema. żenada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      nie ma, ale może być. Zależy co z nim zrobisz. Nie ma zakazu, nie ma nakazu. 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hehe 🙂 na pewno wezmę udział, aczkolwiek wolałbym jednak jakbym np. nie musiał przez 2 miesiące płacić rachunków za moją umowę minutową 🙂 nawet mógłbym podpisać papier, że nie przesadzę z wygadanymi minutami.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Konkurs na PlusForum
Your information: