Start Forum Inne Telix.pl Konkurs: co Was inspiruje na co dzień?

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Razem z marką Belkin czołowym producentem akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków ogłaszamy konkurs fotograficzny. Do wygrania nowoczesne i designerskie etui do iPhone 5, Samsung Galaxy S IV oraz etui uniwersalne.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Konkurs: co Was inspiruje na co dzień?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Kolejny konkursik, tylko temat trudny jeśli chodzi o zdjecia „Co mnie inspiruje”? Oj ciężko będzie 🙂

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Etuiski wyglądają elegancko. Wygrywając etui szczęściarz powinien kupić sobie do niego rsAjfona piątego. Kiedyć dostawało się bata i rozglądało za kupnem do niego konia z wozem, albo spodnie do sprezentowanych szelek. Czasy się zmieniają. Były szelki, teraz Belkin. Ten uniwersalny jest ze skóry czy ze skoguta?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przepraszamy, ale start konkursu, może się trochę opóźnić, ze względu na, to że czekamy do czasu zaakceptowania layoutu przez Belkin. Andrzej

    • Jadwiga
      Member
      Liczba postów: 39

      Ale mam nadzieję iż będzie? bo mi przypadł do gustu pod warunkiem że uda mi się wygrać to uniwersalne etui bo iFona nie mam 🙁

    • Jadwiga
      Member
      Liczba postów: 39

      Już nożna zacząć grać czy jeszcze nie?

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Znowu konkurs zdjęciowy, hmm co by tu wymyślić za fajną fotkę … 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kolejny konkurs na zaśmiecanie portalu. Aż przykro patrzeć.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Widzę że konkurs się rozruszał na całego. Jadzia widzę że tutaj ty szalejesz 🙂 zrobiłem trzy zdjęcia to może też spróbuję.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Konkurs: co Was inspiruje na co dzień?
Your information: