Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Koniec kolejnego konkursu fotograficznego Telix.pl

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zakończył się I etap oddawania prac na konkurs fotograficzny serwisu Telix.pl o tematyce „Walentynki i zimowe klimaty „. Przypominamy, że gówną nagrodą w konkursie są 2 modemy USB Option Icon 225 HSDPA 7,2.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • mike278
      Member
      Liczba postów: 2

      tak licze i licze. & + 1 dodatkowe, to razem 8, a nickow jest 7. Zapomielisci, adminowie, kogos dopisac czy jak?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zgodnie z Regulaminem i danymi z EXIF :

      IFD0.Make: Canon

      IFD0.Model: Canon PowerShot A80

      MAKERNOTE.ImageType: IMG:PowerShot A80 JPEG

      MAKERNOTE.FirmwareVersion: Firmware Version 1.00

      Zdjęcie Czytelnika Bazant: Kaaaasprowy zostanie usunięte z konkursu. Przykro nam z tego powodu, ale do Konkursu możemy brać pod uwagę tylko zdjęcia zrobione telefonem komórkowym. Andrzej

    • oli64
      Member
      Liczba postów: 2

      Jedno pytanie – rozumiem, że ostatnie posiedzenie komisji ostatecznie odrzuciło moje zdjęcie zatytułowane Zima_4, mimo, że wcześniej było przez komisję "wyróżnione"?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prawdopodobnie zostanie ono uwzględnione i przeniesione na miejsce dodatkowe, po odrzuceniu zdjęcia zatytułowanego Kaaaasprowy, dajemy jeszcze szansę autorowi na wypowiedź. Jak było zaznaczone: zdjęcia wyróżnione mają szansę znaleźć się w finale, co nie oznaczało, że na pewno będą – trwają jeszcze konsultacje. Przykro nam, że ze względów Regulaminowych dziś już nie możemy ostatecznie podać listy finalistów. Ta zostanie, ostaecznie podana do końca tego tygodnia po konsultacjach z firmą Wel.com.

    • oli64
      Member
      Liczba postów: 2

      Ok, rozumiem. Czekam cierpliwie na wyniki.

      Pozdrawiam.

    • Glamour6414690
      Member
      Liczba postów: 3

      mike278 zauważ że jak wchodzisz na mój LINK czyli Glamour6414690 pt Walentynkowo to pokazuje się twoje foto. Zauwazyłeś/aś to? Trzeba to zgłosić. Ja już posłałam meila na kandrezj@telix.pl w celu zgłoszenia tej zamiany. Linki prawidłowo podpisane ale treśc nie ta. Na moim foto uwzględniłam kotka i serduszko które sama wykonałam zresztą ;]

    • Glamour6414690
      Member
      Liczba postów: 3

      heh ciekawa zamiana 😀 trzymam kciuki za nas wszystkich. powodzenia :* jestem ciekawa wyników

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tak zauwazylem, ale to w sumie malo istotne.

    • Glamour6414690
      Member
      Liczba postów: 3

      heh ;] niom wiem wiem ;]

    • luv
      Member
      Liczba postów: 23

      eee tam i tak moje było najlepsze ;]]] ale gratuluję

      zwycięzcom :]

Viewing 10 reply threads
Reply To: Koniec kolejnego konkursu fotograficznego Telix.pl
Your information: