Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Konfiguracja GPRS w komputerze i telefonie

Viewing 345 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Konfiguracja komputera oraz telefonu do korzystania z usługi GPRS nie jest trudna, jednak w niektórych przypadkach potrzebne informacje trudno znaleźć w instrukcji obsługi lub na stronach operatorów GSM. Przedstawiamy krok po kroku jak skonfigurować komputer do korzystania z usługi GPRS.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Konfiguracja GPRS w komputerze i telefonie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam tel Panasonic GD96 w IDEII Jak skonfigurowac GPRS w telefonie Pozdraiwam Paweł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czesc mam telefon nec e616v w sieci ERA.Jak skonfigurowac UMTS lub GPRS.Menu jest angielskie.Pozdro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ej ja mam sony ericson t300 i nie mam sterów żeby go wykorzystać w kompie jako modem gprs… Pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wie ktoś jak skonfigurować telefon żebym miał mms i gprs w simens c62 w sieci heyah .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurować mms w motoroli E365 , Plus GSM nie mając simlocka??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem ma sony ericsson t68i i pokazuje mi ze moje gprs jest bez rejestracji co mam zrobic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam też mam Nec-a e616v i nie wiem jak mam skąfigurować GPRS i MMS. Mam tel. w sieci ERA! Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Elo!! Mam nokie 3510i i potrzebuje sterowników aby korzystac z GPRSu przez kompa, bede bardzo wdzieczny jezeli je mi ktos przesle, <h1> Oferuje nagrode!!!!!!!!!!!!!!!! </h1>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      el.sxema tel simens.c62

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnic mmsy w motoroli C550 w mixplus

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a nie wiem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam siemensa mt50 cz moge użyć go jako modem (w komputerze zwindowsem XP)przez GPRS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wie ktos jak ustawic grps w nokii 3300 ?javascript:history.back()

      Powrót do poprzedniej strony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wie ktos jak skonfigurowac mmsy w simensie c65 . prosze o szybka odpowiedz….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM simens sx45 w heyah niełączy sie z netem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema kto wie jak skonfigurowac wap w motoroli c450?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto wie jak skonfigurować całkowicie SonyErikson290i?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motorole v547 w idei, zainstalowałem soft, podłączyłem do kompa i grzebie w necie bez problemów. wszystko z automatu, pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kto wie jak skonfigurowa c 62 bo ustawiam i nic 🙁

      telefon jest w plusie i nie ma simlocka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam telefonik philips fisio820 i nie wiem jak skonfigurować GPRS mam kabel w coma i nawet nie wykryje mi tego aparatu RATUNKU!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam nokie 6610 na karte.Mój operator to plus a dokladniej simplus>Wszystkie opcje gprs mam dobrze ustawione natomiast gdy włanczam strone internetowa i mi wtedy pisze połączenie gprs nie jest dostępne. Pomóżcie 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jak skonfigurowac neca e 616v bo ja mam z tym problem prosze o wiadomosc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto mi napisze dokladnie co zrobic jak w sagemie my x -1 wlancza sie program well phone to mi pokazuje ze nie wykryto telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przepraszam mam klopot jak mam skonfigurowac sony ericson w sieci idea prosze jak ktos wie niech wysle mi e-maila pliss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam podobny problem .. mam nokie 6100 i potrzebuje konfiguracji modemu do polaczenia z interentem przez gprs w laptopie.. operator: heyah.. wie ktos jak ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam goraca prosbe ppotrzebuje ustawienia neca e616v chodzi mi o mms i gprs.jesli ktos juz sie z tym uporal prosze o pomoc,z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam nokie 6610i gprs i Wap nie dzaiłają jak je uruchomć jak ktoś wie to niech napisze!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak aktywowac gprs, wap lub mms w nokii 3510i?? help p[lease

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam telefon Nokie 6310i i chcialbym skonfigorowac gprs bym mogl korzystac z neta na swoim laptopie mam kabel jak to skonfigorowac pomorzcie robilem mniej wiecej tak jak jest tu napisane ale neidziala POMORZCIE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam telefon Nokie 6310i i chcialbym skonfigorowac gprs bym mogl korzystac z neta na swoim laptopie mam kabel jak to skonfigorowac pomorzcie robilem mniej wiecej tak jak jest tu napisane ale neidziala POMORZCIE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wszystko ładnie i fajnie napisane, ale zapomnieliście dopisać, że komórka musi mieć wbudowany modem, do którego sterowniki mozna pobrać ze strony producenta, bo co mi po komórce, która ma gprs a nie ma wbudowanego modemu? Oczywiście można emulować wirtualną kartę sieciową dla komórki bez wbudowanego modemu ale jeśli ktoś opisze mi jak to się robi chociażby na linuxie (bo na windzie to jest chyba nierealne) to postawię mu pifko :c) BTW a gdzie opisany jest sposób podłączenia komórki do PC/laptopa? Jest kilka wyjść: USB, RJ, Irda, BlueTooth, ale znowuż nie każdy aparat ma np. irde nie mówiąc już o Bluetooth, jeśli mi ktoś powie, że to nie ma znaczenia w jaki sposób podłączamy komórkę do kompa to się kłaniam nisko… ze śmiechu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy mogę korzystać z internetu na komputerze przez GPRS z motoroli c550 oraz jakim programem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustawic mms rzeby mogly przychodzić do tel. nec e616v?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustawić telefon SAGEM X5-2 zeby mozna bylo wysylac i odbierac mmsy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam….

      no właśnie….co do konfiguracji po bluetooth nie ma żadnych problemów "najczęściej"….lecz przy irda się to zmienia… ja właśnie mam taki problemik…mam badziewiarski tel N6610i i za chiny ludowe nie potrafie go ustawić poprawnie… bo albo coś z połączeniem albo brak sygnału…już mnie krew zalewa…możę ktoś z WAS już to robił i wie w czym "sęk"… proszę o pomoc…

      dzięki…pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hejak mam SONY ERICSSON T310 lecz mam mały problem występuje błąd GPRS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Posiadam telefon Simens CX 65 w sieci idea kupiłem irde do komputera na wejście pod płute główną, ale nie moge znaleść opragramowania pomóżcie mi gdzie można znaleść oprogramowanie z góry dziękuje Rico

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czesc. mam nec-a e616v i nigdzie nie moge ustawic konfiguracji mms do niego. POMÓŻCIE!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeżeli chodzi o konfiguracje GPRS w sieci ERA TAK TAK bądź HAPPY to zapraszam na stronę http://www.itaktak.pl gdy już się zalogujecie to po lewej strony dajcie GPRS/WAP a następnie Aktywuj i gotowe po wylogowaniu przyjdzie sms ze GPRS jest aktywny… nara myśle ze wam sie uda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Aha jeżeli chodzi o MMS również w sieci ERA TAK TAK badz HAPPY to tez na http://www.itaktak.pl tez mozna aktywowac MMS 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przepraszam moze mi ktos pomoc?? Jak zrobic by w nokii 3310 byl modem/WAP ale zakladka wap ponoc mozna sciagnac sterowniki ze strony producenta ale nie moge znalezc pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam simensa cx65 ale nie umiem skonfigurowac go tak rzeby mozna było wysyłaci odbieras mms-y jak mam to zrobi zrobic jak cosik to zheyaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam simensa cx65 ale nie umiem skonfigurowac go tak zeby mozna było wysyłac i odbierac mms-y jak mam to zrobi jak cosik to zheyaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemanko !! niech mi ktoś wyjasnij i napisze jak skonfigurować T630 w heyah z jadu gadu ?? plizzzzzzzzz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JAK SKONFIGUROWAĆ TELEFON NOKIA 3220 KUPIONY W ERZE I W KTORYM ŚCIĄGNELAM SIMLOKA I WSADZILAM KARTE PLUS GSM. NIE MOGE WYSYLAC MMS I ODBIERAC!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ktoś wie jak skonfigurować simensa a 65 zebym miała internet i mogła wysyłać mms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej jak aktywować usługę GPRS i MMS w Nokii 3510i w sieci ERA…..???? Zaznaczam że zdalna konfiguracja nic nie daje..!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pomóżcie!!! jak mam skonfigurować GPRS w nokii 3510I w sieci IDEA???? DZIĘKI!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam potorole c550 mam do niej usb i program mobile phone tool ale i tak nic mi nie działą wychodzi cos z GPRS moze ktos mi pomuc to skonfigórowac z góry dziękuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam!

      Czy ktos wie jak skonfigurowac MMS w tej komorce?? wzamian wysle swoje wesole zdjecie hehehe dodam ze mam simplusa:)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto wie jak skonfigurować podczerwień w samsungu c100 ??? bardzo prosze o pomoc ! wskazówki przesyłajcie na ten adres pietrzyk.onet@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      DLACZEGO JA NIE MOGE ODBIERAĆ TAPET I DZWONKOW POLIFONICZNYCH

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM NOKIE 3120 I NIE MOGE SKONFIGUROWAĆ GPRS NIECH MI KTOŚ POMOŻE

      PPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZ

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie moge wgrac zdjec z telefonu Sony Ericson T300 przez kabel USB do komputera. Jak szukac w internecie programu instalacyjnego? Prosze o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja mam takie pytanie:jak mozna aktywowac WAP i GPRS w nokii 3510i w sieci heyah? Bardzo prosze o odpowiedz! Z gory dziekuje!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      WITAM!! Mam prośbe mógł ktos by mi przesłąć link albo napisac jak sie konfiguruje wap w Motoroli C550 w sieci ERA. Z góry wielkie dzieki nr G-G 2651466

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cze nie wiem jak znaleźć w NOKII 3510i adres IP POMÓŻCIE MI!

      P.S POMÓŻCIE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak najszybciej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cze to znowó ja prosze pomóżcie mi powiedzcie jak uaktywnia się WAP w noki 3510i w sieci SAMI SWOI i czy wogóle jest to możliwe w tej sieci Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnić podczerwien w samsungu c 100

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnic mmsy w orange??????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnic mmsy w orange??????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema mam na imie Łukasz i mam telefon nokie 3510i w sieci era tak tak jak skonfifurowac GPRS?????????plis napiszcie odpowiedz na mojego e-mail MenKornio@buziaczek.pl!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      telefon nokia 3220 w sieci heyah i nie moge wysylac smsów!ma ktos podobny problem???albo zna odpowiedz !pomozcie plisss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hello pomóżcie jak mam skonfigurować wap w telefonie siemens a 62 w sieci sami swoi plisss pomóżcie !!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niech ktoś mi skonfiguruje telefon Samsung X640 i mam w heyah bo nie umiem tego zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jatelefon nokia 3100 jak w sieci heyah i nie mogę mms!!jak mam uaktywnic zebym mogła wysyłać??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jezeli macie problem z konfiguracja na heyah i nie tylko piszcie nr gg 4844721

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ewcia najpierw musisz wejsc na strone http://www.heyah.pl i zalogowac sie w samoobsłudze i tam właczyc sobie usługe mms i gprsa potem skonfigurowac telefon dla noki 3100 jest zdalny konfigurator wiec nie powinnas miec problemów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej mam siemensa mc60 lecz mam kłopoty z jego konfiguracją. Nie mogę wysyłać ani odbierać mms-ów w sieci orange, nie mogę także uruchomić telefon. Nie wiem jak to zrobić. Pomocy!!! Z góry wielkie dzięki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sory mogę uruchomić telefon ale nie mogę uruchomić internetu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak mam skonfigurowac nokie 6100?? odezwijie sie kto prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam samsunga C100 i nie moge tego GPRS uaktywnić…i przez to nie przychodzą do mnie tapety pobierane..Co mam zrobić????????????????????????prosze o odpowiedź:)

      gg: 7884943

      Mail: andzia_gandzia_xp@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jaki jest ip dla nokii 3510i w orange.PILNE!Dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dzieki za pomoc…mam samsunga SGH-E720 i nie moglam wejsc odebrac dzwonki.dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak mam skonfigurowac teleon sony ericsson

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problemik.. mam kabel USB i niemam oprogramowania aby podłączyć tel do kompa popszesyłać obrazki itd. jak ktoś wie to niech sie odezwie na strone klauza@poczta.fm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac sagem myx-5m w heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      potrzeba mi dial-up do noki 3510i w orange szybko prosze was piszce na gg 8262292

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam siemensa CX70 i mam do niego kabel USB ale potrzebuje nr IP, Dns 1,2,wins1,2 pomóżcie mój nr gg to7224082

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kurcze mam siemensa Mc60 i nie wiem jak skonfigurowac GPRS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemano mam tel. sony ericsson t610 wiem zlom ale jak skonfigurowac gprs.Odpiszcie prosze PozdróFfka:*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej jak moge

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam mam na pulpicie skrut GPRS i chce zeby z tego pulpitu zniknał co mam zrobic prosze pomuzcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cze wszystkim! Potrzebuje ustawienia mms wap i gprs dla nec e616v w sieci era tak tak! Prosze o pomoc kogos kto sie na tym zna i ma dobre serce! Z góry dziekuje za pomoc! Napiszcie na emaila lub gg 7834906

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM SIEMENSA C65 W HEYAH. KONFIGURACJE MAM WPISANA A MMSY MI NIE DZIALAJA. KIEDYS NORMALNIE DZIALALY. MOZE TO PRZEZ TO ZE MIALAM TEL W NAPRAWIE? BLAGAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam Motorolle V3 i jak mam skonfigurować wapa i mmsY???
      prosze o szybką odp. bede wdzieczny. błagam pomuszcie. CZEKAM nara

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytanko. Jak mam skonfigurować Samsunga C100 aby dziłała mi podczerwień?? Bardzo proszę o radę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejka mam maly problem..moja siorka ma nokie 3200 i niewiemy kompletnie jak ustawic w tym telefoniku usluge mms wogole nie moze ich dostawac i gprs bardzo prosze jak cos wiecie na ten temat to dajcie znac plissska to wazne moj nr gg 9133092 wiec sie na niego odzywajcie:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej jeśli wiecie coś na temat gprs i mm w telefoniku nokia to prosze zgłaszjcie sie to mój numer gg 7054814

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem nie wiem jak skonfigurować usługę wap gprs i mms w samsungu c 100 w sieci heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem nie wiem jak skonfigurować usługę wap gprs i mms w samsungu D600E w sieci Era Tak Tak odpiszcie na Email Lukasss25@poczta.onet.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam nokie 3220 i nie umiem wysyłać i odbierać MMS pomocy konfiguracje robiłam juz ze 3 razy i nic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustwwic konfiguracje do motoroli t722i z plusa??prosze kogos o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam sony ericssona k300i i nie chca mi przychodzić dzwonki.przychodzi mi zakładkaale nie moge pobrać dzwonka.prosze pommocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      3ba mi skonfigyrowac mms w V3 Razer w plusie pozro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dwdadsa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cześć wam mam taki mały broblem Mam telefonik Nec e616v i nie moge go skonfigurowac żeby mi przychodziły ems prożba dajcie znac jak bedziecie mieli konfiguracje ok Serdeczne dzię ki pozdrawiam adam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pomocy!!!!!Mam motorole V547 i program Mobile Phone Tools .Nie wykrywa kabla USB a w dodatku nie umiem uaktywnic GPRSw w telefonie .Wyswietla mi „GPRS niedostepny”.Telefon w sieci PLUS.Pomóżcie prosze!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam sony ericssona D750i (ten sam co K750i) i jestem użytkownikiem HEYAH. Mam problem: jak skonfigurować komputer, żeby działał w nim internet przez modem w telefonie???? W komórce wszystko działa: mam intrnet, ale chciałbym mieć w kompurerze!!! P.R.O.S.Z.Ę. pomocy moj mail: miki_997@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      aaaaaa ja mam Windows XP :))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam sony ericssona t630 i nie mam GPRS-u. co mam zrobić.pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam nokię 3100, potrzebuję konfiguracji GpRs…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich necowiczow:) mam problem z ustawieniem mms w moim nec-u e616V telefon mam w era tak tak:) proszę o pomoc moj nr gg2981974 plizzzz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siema! Mam siemensa mc 60 wie ktos moze jak skonfigurowac by mozna bylo wysylac mssy w sieci heyah?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ten sam problem co przedmówca(drozdziu)niemoge wysylac mms odwiedzilem strone http://www.heyah.pl i skonfigurowalem polaczenie wap i niestety mi to nic niedalo:/ prosze o jak najszybsza odpowiedz z góry thx

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak sonfigurowac telefon motorole T722i zeby przyjmowala mmsy i dzwonki na orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam ogromna proźbe nie wiem jak skonfigurować samsunga D600E na odbieranie i wyyłanie mms-ów w sieci era pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak mam skonfigorowac mam mc 60 nie moge wysyłać mms-ów ale moge odbierac mam w plusie odp prosze czekam buziaczki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja wysłać z motoroli V3 zdjatka do kompa odpiszci czekam buziaki;*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam juz dosyc tego przeziebienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak odpalić neta przez gprs w komputerze mam karte idei

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czemu w mojej komurce simensie MC60 nie przychodzą MMs ani nie moge wysyłać ani nie przyjdzie znaczek niewiem czemu tak jest pomuście mi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ustawić GPRS dla Sagema MyC-4??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakby ktoś wiedział to może pisac na GG 9972520.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wie ktoś jak ustawić GPRS do motoroli E365

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jakby ktoś wiedzial to moze pisać na gg 8560805

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak znaleś konfiguracje na siemens C60 na ere

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wie ktos moze jak ustawić IrDĘ w samsungu x-600? Prosze bardzo ważne. Moje gg 900218

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Aha tel. jest w sieci sami swoi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurować mmsy w siemensie c65 w sieci era??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurować usługę mms na noki 3220? Telefon mam w erze. Błagam pomóżcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JAK SKONFIGUROWAC WAP W MOTOROLI C350??? POMOZCIE MI!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto wie jak skonfigurowac emaila dla cx65 jak ktos wie to niech przysle na email jan.klimkowski@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurować wap w alkatel E158 (HEYAH)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dzwoniłem do plusa żeby mi przysłali esemesa z konfiguracjami gprs i mms no i przysłali no i lipa więc jak ktoś może mi przysłać te konfiguracje dokładnie na fona sagem myx5-2 to będe dziwię
      czny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam sonyericssona k300i i chciał bym z jego pomocą skorzystać z internetu w domu przez podczerwień.Proszę o napisanie mi jak to zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac gprs w siemensie c 62,jak chce sie polaczyc z natem to pisze ze blad polaczenia gprs,nie mam simlocka,era

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejka czy ktos wie jak skonfigurowac GPRS i MMS w samsungu C100?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurować mms i wap na ERE w Nec’u e338,nie piszcie tylko,ze jak na NOKIE 6600 bo cos nie pasuje,pomóżcie :sytyry@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc potrzebuje pomocy mam motorole L6 i nie wiem jak mam ustawic /skonfigurowac GPRS.Bylam u operatora ale nadal jak chce sciagnac tapete kub dzwonek wyskakuje mi ze GPRS nie dostepny.jezeli ktos umie mi pomoc to prosze o kontakt.dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyka ja mam problem z SE k300i w sieci simplus… jakie są ustawienia gprs do tego telefonu?? Pomóżcie!!! piszcie na meila Sylwka1sylwka@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac podczerwien w samsungu c100

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chciałabym skonfigurować sony ericsona K300i bo nie mogę sie z niczym połaczyć, nie mówiąc już o internecie podobno mam zapełnioną listę kont danych (przez to podobno nie mogę skonfig.)
      co to te konta danych, gdzie one są i co z nim zrobić?????????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ps. błagam niech ktos odp. merlina.mnpd@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wie ktoś jak aktywować GPRS w noki 3120 w sieci Era

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      SIEMA MA KTOS KONFIGURACJE DO V3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tago, co wyczytalem na googlach, to ten model ma modem do uzytku wylacznie przez wbudowana przegladarke, czyli nie ma mozliwosci zaprzadz go do roboty przez polaczenie z kompem, ale jeszcze sie nie poddaje, zepsuje, rozbiore na czesci, ale moze sie uda 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurowac WAP GPRS I MMS I INTERNE W LG U8120 MOje GG 6205887

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      CZY KTOS WIE JAK SKONFIGUROWAC SMS Z INTERNETU W SONY ERICSONIE t230?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej!!! wie ktos moze jak skonfigurowac polaczenie WAP,GPRS i MMS w SIEMENS C60 w sieci ERA????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie moge skonfigorowac wapa w sony ericsson

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam mam panasonica EB-VS3 jak uruchomiś w nim wysyłanie mms-ów?? prosze o odpowiedż

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac sony ericssona K510i w sieci ERA???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kochani czy ktoś moze wie jak uruchomić neta, gprs wap jakkolwiek by to nie nazwac w nokii 6822? Proboje wpisac kod *101*11*02*# no i nic! wyswietla się aktywacja niemozliwa! uslugi nie moga byc aktywne jednoczesnie deaktywuj roaming(kod jak to zrobic).
      Deaktywuje i nic!!:(
      Nadal wyswietla sie ten sam komunikat, mimo ze jest potwierdzenie ze zostal zdezaktywowany.
      Czy ktos wie co z tym zrobic?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam simensa mc60 czy ktoś wie jak ustawić mms-y będę wdzięczny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześc Mam Samsunga E-720 w sieci Orange i nie moge wysylac mmsów.Czy ktos wie jak nalezy skonfigurowac telefon abym mogl otrzymywac i wysylac mmsy?? Z gory dziekuje.Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej. czy ktos mi moze powiedziec jak sobie moge skonfigurowac gprs i mms w telefonie samsung sgh x490 bo ani w salonie orange ani w erze nie umieli tego zrobic..,plis pomozcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prosze pomużcie mi skonfigurowac neca e616v w sieci orange bardzo prosze to mi naprawde potrzebne.Niemoge otrzymywac i wysylac mmsów pomocy prosze pomużcie!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam.poytzrbuje kod aktywujacy usluge odbioru sms w erze ???!!!!!!!!!! Dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka blagam szybko pomozcie mi wlaczyc mmsy w nokii 3510i bardzo pilne!!!! pliss

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc mam problem nie moge skonfigurowac SE z300i…nie moge odbierac mms’ow ani niczego POMOCY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      aha jeszcze nie moge sciagac szwonkow polifonicznych i ogolnie wszystkigo SE z300i siec Heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak sciagnac konfiguracje na samsunga c100??prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac siemensa cxv70??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc. mam motorole c155 ale niewiem jak uruchomić usługę GPRS i niedochodzą mi ani dzwonki ani obrazki. jak to zrobić pomocy….?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie moge odbierac i wysylac mms’ow w siemensie c60. Co mam zrobić?????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ratunku?!!!!! Jak uruchomić GPRS krok po kroku w SAMSUNGU E530?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      RATUNKU!!!!!! Pomózcie jak uruchomić GPRS w SAMSUNGU E530 krok po kroku piszcie na numer gg 9690350

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      BŁAGAM, pomóżcie mi skonfigurować Nec’a e616v !!!!!!!!!!!!!! Nie mogę wysyłać mms’ów, nie mogę zainstalować tel w komputerze, mam oprogramowanie do win98 (nie mam takiego windowsa), a mam tylko winxp……………. jestem załamana

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurować Konto danych w Sony Ericssonie T610??????bardzo pilnie prosze o odpowiedz!!!!!!!!!!!!……

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemanko wszystkim , czy wie ktoś jak skonfigurować usługe WAP mam telefon sagema MY X-5m i angielskie menu, próbowałąm przez neta skonfigurować ale przysłali smsa który i tak nic nie pomógł bo dzwonka dalej nie mozna odtworzyć jest napisane,,network not responding”;/ ratunkuuu jak cos gg 5196214

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka.mam motorole c975 i nigdzie nie moge znalezc strony gdzie mugłbym ja skonfigurowac.wogle jest taka strona??nie moge praktycznie nic zrobic tylo sms.ale mms niemoge nic sobie sciagnac nie moge poprostu lipa.moje gg 3411248

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam samsunga sdg-p400 i nie wiem jak skonfigurować swój telefon tak żeby można było wysyłać i odbierać mms-y.Jestem w sieci heyah.Pomóżcie!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam. Potrzebuje program aby uruchomic telefon sony ericsson z520i przez usb. Dzieki
      wielkie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktoś wie jak skonfigurować se j300i na mms , gprs , wap w heyah? eragon_bialy@tlen.pl
      jak coś to pisać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak mam uaktywnić GPRS mam motorole l6

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      sorki, że tak jak by zawracam głowe ale .. JAK QRWA MAM SKONFIGUROWAĆ SOBIE SMSÓW Z NETA!
      NIE DOCHODZĄ MI! CO MAM ZROBIĆ?! z góry przepraszam za kłopot ;)) pap ;* prosze pisać na
      maila.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam , wszystkich kupiłem dla żony telefon samsung X490 i mam problem z konfiguracją tego
      telefonu do sieci PLUSGSM .

      Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i chciałby się ze mną podzielić , pomóc w jego
      rozwiązaniu .

      Prosze o odpowiedź na e maila walek_t@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam! Mam nadzieje ze udzieli mi ktos odpowiedzi od dwoch dni sie mecze z konfiguracją
      głownie chodzi mi o to zeby umiec wyslac MMS

      i caly czas wyskakuje cos albo blad sieci albo konfiguracji:/

      Niekiedy juz nawet wiadomosc sie wysyla i na sam koniec wyskakuje blad:/ A mam siemens C65
      w sieci Plus.Nawet z stronki z Plusa wysylali mi tą konfiguracje ja tylko potwierdzilem
      ale nic:|

      Wiec jesli ktos mial podobny problem a wie co i jak to bardzo prosze o
      odpowiedz:karlik8@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ustawić dane pakietowe w noki6020,niemogę się połączyć z internetem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka 🙂 Mam NOKIE 6030 i nie dochądzą do mnie MMS 🙁 Jestem w sieci ORANGE ponad 2 lata,
      spoczątku było wszystko ok a teraz wszystko sie chrzani 🙁 jak coś to piszcie na kom.
      502579486 🙂 Pozdro :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chce zainstalować jadugadu w telefonie sony erikson t610 w simplusi jak to zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnic dane pakietowe w noki 6020 prosze poszószcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      WITAM WSZYSTKICH POMOŻE MI KTOŚ Z KONFIGUROWAĆ SAMSUNG E-770 BO NIE UMIĘ WYSYŁAĆ MMS A NI
      ICH ODBIERAĆ PROSZE WAS BARDZO JAK COŚ TO PISZCIE NA NUMER 668091716

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc wam pomoze mi ktos?? nie moge sie połonczyc z internetem a mam sciagnietego
      simlocka ?? muj nr gg 6677942 pomocycc z góry dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      DO SIMENSA c75 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HEJ MAM PROŚBE. CZY WIE KTOŚ JAK MOZNA ODBLOKOWAĆ POŁĄCZENIA W MOTORLOI V3???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      PROSZE POMÓŻCIE!!!! TO DLA MNIE WAŻNE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam ogromny problem mam samsunga e530 w erze (pierwotnie chodził on w plus gsm) i nie moge
      uaktywnic ani bluetootha ani mms-ów nie mogę w żaden sposób przesłać zdjęć ani filmów z
      tego telefonu na komputer bez pomocy kabla. chyba że mogłabym prosić o nazwę stronki z
      której ściągnęłabym sobie program do kabelka usb. Prosze o pomoc bo sama sobie już nie
      potrafię poradzić. Z góry bardzo dziękuje. darunia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiecie jak skonfigurować jave w siemensie s 55 w tak tak-u?????prosze odpowiedzcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam SE K510i i nie mogę za żadne skarby skonfigurować wap ani przez zdalne ani recznie to
      jest moje pierwsze łączenie sie może coś zblokowane jest pomocy prosze . Dziękuje za
      pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zapomniałem jeszcze podać w jakiej sieci już podaje ERA FAN .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      NIe moge skonfigurowac siemensa c60 prubowalem manualnych konfiguracji i tych
      automatycznych i dalej nic co mam zrobic by skonfigurowac mms prosze o pomoc z gury dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      POMOCY!!!!!!!!Chciałabym zdjąć simloka z sony erikson T630 jak mogę zrobic to sama .Prosze
      o pomoc JAK NAJSZYBCIEJ z góry dziekuje pa pozdro:-)…

    • xander23
      Member
      Liczba postów: 1

      Jak Uaktywnić Dane Pakietowe w Nokia 6280

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak moge skonfigurowac konto w telefonie LG??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MAM PROBLEM Z SONY ERICSSONEM K510i ZOSTAŁ ZAKUPIONY 25.09.2006R.DOSTAŁEM DO NIEGO KABEL
      USB WRAZ Z OPROGRAMOWIEM WIEC JE ZAINSTALOWAŁEM JE I NAGLE POJAWIŁ SIĘ BŁĄD ZE TELEFON NIE
      JEST PODŁĄCZONY DO KOMPA CO MAM ROBIĆ POMOCY!!!!!! 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak mam ustawic profile mms w tel.samsung x 640 w sieci era

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac motorole c650 aby odbierac i wysylac mmsera tak tak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem z skonfigurowaniem siemensa MC 60. Nie mogę odbieać wiadomosci sieciowych,
      wysyłać mms-ow itp… co mam zrobić HELP ME!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam1 co zrobic aby w telu samsung c100 odbierać tapety dzwonki itp przez irde? bardzo
      prosze o pomoc!!! moj gg to 1496068 z góry dziekuje!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam siemensa mc 60 i kabel do pod;laczenia do kompa ale komputer wykrywa nowe urzadzenie
      jako usb device i pokazuje ze nie ma zinstalowanych sterowniko mam do kabla plyte ale tam
      tez nie ma sterownikow choc nazwa plyty pokazuje ze powinny byc co mam robic prosze o
      maila

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co mam wpisac zebym mogł odbierać mms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      poszukujie konfiguracji na WAP I GPRS na motorole c975 w śieci idea.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurować dostęp do internetu w siemensie A62

      odp jak najszybciej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JEŚLI W CIĄGU 5 DNI KTOŚ PRZYŚLE MI KONFIGURACJE MMS I GPRS DO TELEFONU SAGEM MY C-4 BĘDĘ
      NAPRAWĘ WDZIĘCZNY I MOŻE NIE TYLKO WDZIĘCZNY ALE I CHOJNY TYLKO PROSZĘ O POŚPIECH TO
      NAPRAWDĘ WAŻNE

      http://www.gsdom1990@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam prośbę , proszę pomóżcie skonfigurować Motorolę C450 GPRS i MMS w Plusie , z góry
      dziękuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      proszę o pomoc w skonfigurowaniu gprs w sieci plusgsm dla siemens c 60.nr tel661827452

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigorowac panasonic SC3 Z GORY THX

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktoś wie jak skonfigurować usłuę sms z internetu w noki 6630

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem jak skonfigurowac MMS i GPRS w Motoroli V300 w era tak tak ? telefon jest bez
      simlocka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak mam uaktywnić gprs??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak uaktywnić funkcje MMS w Sony ericsonie T630

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam wszystkich!!może ktoś wie jak skonfigurować GPRS do samsunga x640 w ERZE??????byłbym
      niezmiernie wdzięczny. chodzi mi tylko o te adresy ip i id!!!!z gory dziękuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy ktos wie jak ustawic MMS-y i GPRS-a w urzadzeniu Qtek 9090???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurowac GPRS w Nokii 3200???????POMOCY!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurowac GPRS w Nokii 3100 pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak skonfigurować Nokie 6030????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej! mam problem i kurde nie moge sobie z nim poradzic wiec moze tu znajde jakas mila
      osobke ktora mi pomoze:D a wiec do rzeczy…mam sobie siemensa c65 w plusie i za cholere
      nie moge skonfigurowac go tak zebym mogla otrzymywac i wysylac MMSy;/ niby wszystko jest
      tak jak powinno byc,wszystko sie zgadza<tak jak na stronce plusa mowia> no ale i tak
      cos tam mi pisza ze "blad sieci" jakis niby jest.jak ktos wie co mam z tym
      fantem zrobic to niech napisze….pliiiizzzzzz…

      PS.w nagrode moge mu wyslac MMsem swoje zdjecie hehehhehe<żarcik> ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co mam zrobic abym mogl odbierac sms z internetu na telefonie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zlitujcie sie pomuszcie…

      Jak skonfigurować mms z siemensie c60 w pop’ie (orange)

      bo tu w stronkach jest ale nie działa 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siema! Mam siemensa cx65 kupiłem go w salonie idei zdjołem simlocka i teraz mam w plusie,
      ale nie moge wysyłać i odbierać mms. musze skonfigurować mms. jesli ktoś mógłby mi pomóc.
      Niech mi napisze na rocky697@wp.pl. Dziękuje…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej. niedawno kupilam sobie telefon nokie 3220. wlaczylam sobie gprs i mms i nadal nie
      moge pobierac dzwonkuw ani tapet. prosze pomuszcie mi !!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam,blagam napiszcie mi jak uaktywnic gprs i irda w samsungu x210 w sieci era tak tak??to moje gg:7686546 piszcie nawet jak bede niedostepna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ludzie nie macie instrukcjii obsługi ??!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej mam motorole v3 i nie mogę wysyłać foto ani ściągać dzwonków

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie moge uaktywnic uslugi mms;/ Co mam zobic??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ehe ehe lol :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak moge połczyc GPRS w nokii 3300 fuck no ja nie wiem pomocy :(:(:( jak cos to pisac!! plis dzieks

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie potrafię uaktywnić MMs-ów jak to się robi,iczy to kosztuje ,a jak tak to ile z sieci sami swoi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam Samsunga E 530. Nie mogę ustawić GPRSu ani MMSow. Aktywowałam usługi na stronce Ery, ustawienia też mam wpisane. Gdy próbuję się połączyć przez GPRS zawsze mi wyskakuje, że usługa nie jest dostępna. Nie wiem co robić. Pomóżcie – PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
      ZZZzz. Mój mail: lebensborn@poczta.onet.pl

      Serdecznie dziekuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HELO MY. Sony ericsson T230 konfiguracja mms na plus.gsm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ustawwienia internetowe do k300i. pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka mam nokie 6280 i mam problem jak coś prubuje sciągnąc to się wlącza uaktywnij dane pakietowe i nie wiem jak mam to zrobi proszę o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej, LUDZIE !!! wchodzicie na strone swojego operatora , np. heyah.pl logujecie sie tam , i macie opcje , włącz wyłącz MMS , włączanie jeżeli chcecie miec włączone odbieranie i wysyłanie MMs-ów tak samo jest w GPRS , pozdrawiam.

      Soggg. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej,mam nec e616V jak skonfigurowac go z kompem zeby miał polaczenia z internetem 2747891

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam siemensa cx 70 i kabel usb z plytka instalujaca ale gdy zainstaluje to kom. nie moze puzniej wykryc usb?? pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam!!! mam pewien problem kiedy podłączyłem telefon (siemens c60) nic się nie działo (oczywiście zainstalowałem sterowniki które były na płycie) mam jeszcze program MPM (Mobile Phone Manager) nie wiem co robić HELP!!! POMOCY!!!! z góry dzięki.Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej!

      mam telefon NOKIA 6101.

      Jak mam uaktywować GPRS??

      Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam! Prosze jeśli ktoś wie jak skonfigurować usługi WAP, MMS i Irda w Samsungu X210 piszcie na gg-4859420. Błagammmmmmmmm ! ! ! ! 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pomozcie z konfiguracja dla sagema myc-4 na plusa GPRS,MMS nie mam juz sil na niego:P pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam problem z Sony Ericssonem K510i nie moge go skonfigurowac nom nie idzie!!!!!!!!!!!!!! POMOCY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pomocy!!!

      Mam nokie 6020 w sieci HEYAH i nie umiem zkonfigurować GPRS (raczej nie potrafie tego zrobić-prubowałem wszystkich metod i nic)!!!!!

      Wy może wiecie jak to sie robi, a ja nie wiem!!!!

      Muj nr gg:9117158

      POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      posiadam nokię n93 i nie mam pojęcia jak ją z konfigurować

      pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac simensa MC60??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej nie mogę wchodzić do internetu ani odbierać wiadomosci mms pomużcie mam w orange:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam SE k 300i i nie potrafie skonfigurowac GPRS. Pomóżcie mi!!! Moj nr gg: 10290785

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam samsunga X490 i nie moge odbierac mms jak moge to skonfigurować patrzałam juz na orange (bo mam karte popa) i nie maja takiego modelu telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam

      Mam Nokia 6020 w sieci Era i JAK chce pobrac sobie aplikacje Era gg to dane pakietowe same sie uaktywniają a jak próbuje to gada wlacz dane pakietowe.POMOCY CO RTM FANTEM POCZĄC???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tesz mam problem niemoge odebrac zadnego mms bo pisze błot komunikaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze o szybka odpowiec co mam z tym zrobic na numer telefonu 516393841

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak zrobić żeby diałał internet w siemensie a62

      jeśli ktoś wie to na numer 660169098

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pomocy!!!

      Mam nokie 6020 w sieci HEYAH i nie umiem zkonfigurować GPRS (raczej nie potrafie tego zrobić-prubowałem wszystkich metod i nic)!!!!!

      Wy może wiecie jak to sie robi, a ja nie wiem!!!!

      moj numer gg 8426089

      POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej mam siemensa cxt70 i nie moge wysylac mmsow i wchodzic do internetu jak wysylam mmsa to pisze blad sieci niewiecie co trzeba zrobic prosze piszcie na gg 355570 plis

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam nokie 3510i i niewiem jak sie uaktywnia grps. Pomuzcie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam nokie 3510i i nie umiem uaktywnic GRPS pomuzcie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Muj nr gg 10066791

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem. mam siemensa c60 w heyah i nie umiem skonfiguorować go do wysyłania i odierania MMS-ów oraz do GPRS. bardzo prosze o pomoc bo już nie umiem z tym wytrzymacć… :/ moje gg: 6972039

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam sony eriksona w sieci heyah i niemam uaktywnionego GPRS jak uaktywnic moze wwiecie??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kto ma siec heyah niech wysle smsa o tresci wap albo mms na numer 8016

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej ! Mam telefon Motorola C650 i nie moge odebrac mms jak zrobić zebym go odebrala ? Jak ktoś moze prosze pisac pod numer gg 3740186.. :**

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam problem juz od dłuższego czasu chcem uaktywnic Gprs ale cały czas mi sie nie udaje POMOCY!!!! a chcem go uaktywnic w sieci era nokia3100

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam! Prosze o pomoc. Chodzi o irdę w Samsungu X210. Jak ktoś chce mi coś przeslac od razu na jego komórce wyskakuje, że pojawil sie blad i tak u kazdego! Czy trzeba cos uruchomić albo coś? Prosze o pomoc mloda_dg@vp.pl Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam telefon w mix plusie i wszystko było oki ale teraz nie dochodzą mi w ogole smsy na mój telefon ! wysyłane smsy dochodzą do innych osób ale do mnie nie dochodzą !! dlaczego?? ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jestem w sieci orange i wpisalam juz numer dostepu ale nie nagralam sie i teraz nie moge ani nagrac ani uaktywnic poczty

      POMOCY!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak sie aktywuje w sieci orange poczte glosowa???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam siemensa C60 nie wiem jak odebrać mms jestem w sieci plus ktoś mi pomoże

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      HEYAH TO GOWNIANA SIEC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Polecam:

      http://www.nokia.pl/nokia/pomoc/konfigur
      acja/ustawienia/

      To najprostszy sposób konfigu GPRS (i inne) dla Noki!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustawic odbieranie i wysyłanie mms-ów w orange z noki 3220????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szybko!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witaj ja bym chciała wiedziec jak skonfigurowac ,zeby przychodziły mmsy z netu n akom. Samsung SGH-E250

      Była bym wdzięczna..

      Dziękuje i Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motorole V3 i nie wiem jak mam ją skonfigurować pomocy!!!!!!!!1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam siemensa mc60 i nie umie go z skonfigurować do wysyłania i odbierania mms oto moj nr na gg 2992528 pomuzcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam siemensa mc60 i nie umie go z skonfigurować do wysyłania i odbierania mms oto moj nr na gg 2992528 i nr tel 889135910

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak prubuje włączyć era gg to wskakuje błąd sieciowy co zrobic ma telefon SE K510i i pisze :Nie mozna ustalic aktualnego numeru aplikacji z powodu błędu komunikacji z serwerem wersji .Aplikacja zostanie zamknięta . Prosze o szybką pomoc moj nr gg .951534 z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      SAMSUNG Z370.NIE MOGE SKONFIGUROWAC POLACZEN GPRSI MMS. TELEFON W SIECI ERA. POMOZCIE PROSZE !!! DZIEKI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Potrzebuje wszystkie konfiguracje na orange do NEC e616v wiecie gdzie je znalesc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hej ludziska! nie moge skonfigurowac motorolki v3 🙁 probowalam 3 razy i przyslali mi smsa ze juz mozna wysylac mmsy a sie nie da! 🙁 pomozcie plz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam nokie 6280 jak uaktywnić dane pakietowe??????? POMOCY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kur..! mam nokie 6020…. z kad wziasc konfiguracje ery zeby sciagac te badziewia z neta bo gadugadu chce sobie ztyrac????????????????????????????????????????????
      ????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciałam sie dowiedziec w jaki sposob mozna uaktywnic odbieranie mmsów na tel Sony Ericsson K700i bo mam w plusie karte czekam na odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cześć!Nie moge wysyłac mms-ów ze swojego telefonu mam SAMSUNG X640 pisze „błąd konfiguracji mms”,wie ktoś jak to naprawić może? moje gg 2747597 (niewidoczny)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niemoge ustawic funkcji sms z internetu!!! dlaczego????? jak mam to zrobić????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak uaktywnić esm z internetu pilnie mi to potrzebne!!!1 prosze pomuszcie!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      SIEMA EJ MAM BARDZO WIELKI PROBLEM. MAM KOMóRKę LG C2200 Z SIECI PLAY MOBILE I NIEWIEM JAK SKONFIGUROWAć GPRS MOJGE GG TO : 5740494 PROSZę POMóżCIE MI!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustawić neta w fonie??? gdzie wpisyawać te kody??? jak to sie robi POMÓŻCIE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wysyłam sms o tresci internet na nr 102 poniewaz chcem uaktywnic sms z neta i nic.Mozecie mi cos do radzic??Prosba…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam, mam ogromna prosbe, prosze o porade mam motorole L6 i wyjatkowo musze laczyc sie z internetem na doslownie pare minut dziennie, mam laptopa rowniez z blueooth bo wiem ze tak jakos mozna ale jak??? motorola jest w orange na mix:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiec prosze i jak najszybsza odpowiedz:)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prosze bardzo pomóżcie mi w konfikuracji GPRS w Motoroli V3i.Mam w Erze telefon na abonament i chodzi Wap a jak przełoże kartę na TakTak to mi niechodzi.Wszelkie powiadomienia bardzo bym prosił wysyłać bna mój e-mail we_szka_14gazeta.pl Dziękuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ludziska!!!!! pomózcie nie umeim uporac sie z ta konfiguracja fona albo ta era jest taka albo ja nei wiem w punkkcia koles kaze mi dzwonic i dzwonic do biuRA obslugi i nic dzwonie i …. nawet nie wiem jak to nazawc pomózcie sony ericsson k510i z ery moje gg 8231128

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemens cxt70 (albo cxv70) jak go skonfigurować żebym miała neta w tel? sieć heyah. PROSZE O POMOC segin_89@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak uaktywnic usługe MMS w nokii 6103?? Nie moge wysyłać ani odbierać mms-ow..;/ jesli ktos wie jak uaktywnic ta usluge-prosze o kontakt wiki_222@op.pl albo na gg 8860168

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Siemka !

      Mam tela samsunga e720 lecz mało trudność stwarza mi uaktywnienie mms-ów !

      W tym telefonie trzeba mms-y uaktywnić ręcznie !Niestety ja tak nie umiem !

      Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

      Może ktoś wie jak to zrobić :)???????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli ktoś wie prosze pisać na tą poczte:ankamadis@o2.pl

      Prosze :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam fona samsung Z370 w abonamencie play i nie wiem jka uaktywnic mms-ow napiszcie plis

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ja mam zrobic zebym mogła odbierac smsy z internetowej bramki sms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to moj email winyl20@wp.pl napiszczcie POMOCY JUZ NIEWIEM CO MAM ROBIC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skafigurowac simensa c65 w simplusie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zeby odbierac mms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hejka.mam siemensa C60.nie mogę włączyć gprs.proszę o pomoc!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie moge skonfigurować nokii 6103. zadna konfiguracja z netu nie działa… pliss o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam nie moge sie laczyc z internetem ani odbierac i wysylac mms plz pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam prożbe. jak mam skonfigórować SE K510i gg:8371815 pomóżcie mi dzięki z góry. Pozdro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam prośbe może mi ktoś pomuc jak ustawic MMs i Wap w sieci era na tel LG U8120 i mam angielskie menu i nie wiem jak i co jak ktoś wie to prosze o pomoc. mój nr. GG 2803593

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O masakra. co komentarz to pytanie… Jest tu jakis moderator’? A wy nie umiecie uzywac google.pl ? konfiguracja mms / wap / gprs itp i nazwa sieci. Sa konfiguratory wysylaja wam smsa z ustawieniami i wystarczy go zapisac/ zatwierdzic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to jaka strona jak to znaleś bo nigdzie nie moge na tego LG U8120 znajśc tego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam pytanie jak zrobic esemes zeby wylylacd z internetu dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heh mam telefon Sony Ericssona K310i i spisalem wszystko dobrze i nie chodzi!! pomocy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Witam nie mogę uaktywnić usługi mms w Nokii 6070. Czy ktoś wie jak to zrobić? Proszę o kontakt na gg: 1480286. Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie mam pojecia jak odbierac wiadomosci mms przychodza mi ale ja nie moge ich wogule zobacyc a o irdzie juz nie wspomne wogule nie dziala potrzebuje pomocy napisz na gg 5051099

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy ktos wie jak skonfigurowac samsunga c100 prosze o pomoc w zamian przesle foty heh :* nie moge wogule odczytac wiadomosci mms a o irdzie nie wspomne wogule nie dzialam czy ktos wie jak to naprawic prosze o kontakt 5051099:*:*:*:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam nokie 6103 w sieci era i nie wiem jak właczyc GPRS Błagam pomózcie

      oto mój e-meil

      fidka95@tlen.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wie ktoś jak aktywować GPRS i MMS w LG U8120 w sieci Era

      TAK TAK.Prosze o szybką pomoc moj nr gg .9264599 z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak ustawic internet GPRS w nokii 6030 sieć era?prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      siemka co mam zrobic aby muc odbierac smsy z internetu? odpiszcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ma motorole c155 i nigdzie nie moge jej skonfigurowac co robic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak odblokowac mms-y w noki 3220?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

      już nie wiem co mam zrobić z tym debilnym telefonem i z tą siecią!!!!!!!

      nigzie nie mogę skonfigurować ustawień mms wap gprs na samsungu U600

      proszę o pomoc

      prosze jeśli jest ktoś kto wie jak to zrobić proszę daj znać mailen: mopciak@o2.pl

      proszę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nokia 6103 ERA jak aktywowac GPRS? Ktos wie?

      gg: 2352878

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ej mam Sony Ericssona K300i i pobrałem se filmik WładcyMuch i nie moge go odtworzyc a moge go tylko wysylac do innych przez podczewien a u innych dziala!!!!

      Co Robić Proszę o pomoc gg: 5858523

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam motke v3 i nie moge ustawić gprs i mms pomóżcie nr gg 12728284

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a jak mam ustawic odbior mmsko i necika we Fly B600? bo nie moge do tego dojsc… moje gygy: 6285306

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cześć mam nokie 6070 i ma podczerwień ale nie wiem gdzie mam przyłożyć komurkę do komputera a mam płytę główną {asrocka k7vt4-4xr3.0/a/asr} i procesorAthlon xp/duron processor

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      uaktywnic mms w motoroli v3 recznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czesc jak przesłac zdjecia na kompa z motoroli pomocy moje gg12234245 pozdro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy sa sterowniki podczerwieni do komupterów ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak wlaczyc GPRS w noki 3200 prosze odpiszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak skonfigurowac motorole v 3 w heya

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      czy mozna wgrac GPRS w simensa c75 jesli tak to poprosze o pomoc i jak co zrobic zeby dziala podam gg moje 4247422 mam nadzieje ze ktos mi moze pomzoe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hej, mam telefon sony ericsson niestety był on kiedyś w sieci era a po sciagnieciu simlocka jest z plusa a nie gę odbierać mmsów ani wysyłac. co można zrobić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      sony erickson K500i- heyah na kartęnie mogę od przedwczoraj wysyłac mms-sów! zmieniono mi profil internetowy prosze przywrócic mi właściwy abym nie miała problemów z wysyłaniem mmsów do sieci era!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co mam zrobić nie mogę ani wysyłać ani odbierać mmsów na telefonie sony ericsson Z300i?odpiszcie proszę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam sony ericssona k550i w sieci plus i nie wiem jak zkonfigurować a zeby muc nia odbierać mms i moc je wysyłać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wejc na strone …www.orange.pl i szukaj…ustaw swuj tel

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      niemoge włączyć gprs w noki 6020 a mam z ery kto wie jak to zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      witam,

      czy jest jakaś bramka sms która obsługuje sieć SAMI SWOI?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ja mam zkonfigurowac GPRS w telefonie ?? ;d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam pytańko mam telefon se k550i,mój numer jest z orange:)niestety nie moge właćzyć mms chociaz ustawienia sa poprawne co mam robić ????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam telefon Sony Ericsson C902 i nie wiem jak uaktywnić GPRS, proszę odpiszcie mi na e-m@il@. ;** będę wdzięczna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a GPRS nie jest potrzebny na telefonach gdzie działa podpis kwalifikowany sprzedawany w Plusie. Bo chyba już sprzedają podpis na telefon komórkowy w Plus? czy pytaliście już o to?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      JA MAM PYTANKO?

      JAK SKONFIGUROWAC MMS’A BO MNIE MOGE ODTWORZYC ZDJEC A MAM TEL: SONY ERISSON T230 STARY MALY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak aktywowac funkcję odbierania i wysyłania wiadomosci MMS w motoroli VGA ZOOM4X

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam telefon Samsung X640 i nie działa mi GPRS.

      Wyskakuje błąd:

      Błąd: sieć niedostępna

      Co mam zrobić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W PLAY w SE K510i koniecznie trzeba ustawić w APN: internet Tylko to wystarczy zmienić 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jak aktywowac Mio a501 w gadu gadu air?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam nokie 6300i jak wchodze w web w strone gównom to pisze że Połączenie danych pakietowych niedostępne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam tel nokie 6300.. włączam gg w telu i pokazuje się ”pasek ładowania ( 8% ) i dalej nie chce iść… w ogóle nie włącza się internet… tak jak by się zawiesiło…:/ mam wszystkie konfiguracje i środki na koncie… o co kaman ???? pomóżcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam LG KP500 nie moe przesylac plikow z telefonu do komputera ale komputer moze mi przesylac. dlaczego?
      prosze pomozcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hey mam pytanie jak sie ustawia z LG KP500 COOKIE mms;y bo nie moge zdjec wysylac znajomym prosze pomozcie mi blagam moj numer gg 15695909 😳 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      włącz mi się co jakiś czs na samsungu komunikat SERWER DNS NIEDOSTĘPNY nie wiem jak to zlikwidować może ktoś pomoże!?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam telefon LG kp500 , dostałam kartę hotspot 24 godz. dostępu do internetu na której w instrukcji napisane jest by usawić identyfikator sieci SSID na orange.hotspot i w tym problem.. że nie mogę znaleźć tego SSID
      PROSZE O POMOC, MOJE GG 768281

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co zrobić chce konfiguracje internetu w T-mobile w telefonie samsung GT-S5610 ale nie ma mojego modelu telefonu. Wszystko mam ustawione w tel ok a nie chce chodzic co robić???? Proszę o szybką odpowiedz czekam…:(:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chciałem się dowiedzieć jak aktualizować APN w lg kp500 chem zainstalować konfiguracje i wyskakuje mi komunikat ” APN aktualizuj ” proszę o pomoc moje gg 5908146

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam tel Sony Ericsson nie umiem wysylac i odbierac SMS bo pisze operacja sie nie udala nie wiem juz co robic 🙁 blagam niech ktos mi pomoze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987
Viewing 345 reply threads
Reply To: Konfiguracja GPRS w komputerze i telefonie
Your information: