Start Forum Rynek Wydarzenia Komunie: czas prezentów

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prezenty komunijne stają się z każdym rokiem coraz droższe, a przyjęcia wystawne. Z oczywistych względów nie wszystkim to się podoba, ale współczesny, rozpędzony świat nikogo nie pyta o zdanie. W tym roku przebojem są wszelkie elektroniczne gadżety przenośne, a wśród nich coraz bardziej popularne tablety.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Komunie: czas prezentów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Niektórym się już w głowach poprzewracało w związku z tematem prezentów na Komunię…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Czy ja wiem… 2 lata temu na współe z chrzestną kupiliśmy malutkiego quada. Mnóstwo frajdy, a dzieciak nie miał ochoty siedzieć w domu przed komputerem i to nawet zimą. Niestety quada po 1,5 roku ukradziono… Pomijając „zniknięcie” prezentu… Nie oszczędzajcie na dzieciakach, co byś dał na „ich” miejscu za wypasiony prezent. Koszty aż tak nie bolały, a frajdy co niemiara, uśmiech dziecka chyba jest bezcenny.
      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      …ja to chyba swojemu dziecku zabronię w przyszłości bycia chrzestnym! Żeby później nie miało kłopotu i wydatków. Może się kiedyś okazać, że będzie musiało brać kredyt na prezent. To wszystko jest jakieś chore. Tu chyba nie o drogie prezenty powinno w całej tej uroczystości chodzić. Ale widać jacy rodzice, to potem takie oczekiwania u dzieci. Dzieciom trzeba tłumaczyć co w życiu powinno być tak naprawdę ważne, a nie tylko oczekiwania na coraz droższe prezenty.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Komunie: czas prezentów
Your information: