Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Komórka na javie

Viewing 43 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Java 2 Micro Edition to standard, który w zamierzeniu jego projektantów ma ożywić komórkowy Internet. Przy pomocy urządzeń obsługujących J2ME możliwe ma być przeprowadzanie transakcji m-commerce, granie w gry komputerowe lub np. programowanie pobranego z sieci terminarza.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Komórka na javie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      w jakim formacie powinny yc gry na siemensac 55 i obrazki jak ktos wie dajcie znac z gorey dziekje !prosze!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siemanko !! zna ktoś program przez który mozna przesyłać dzwonki i tapety na motorole t720i przez usb ?? bo mam MOBILE PHONE TOOLS ale tam nie ma takiej opcji!! moze ktos pomoze mi rozwiązać problm ?? z gory thx !! PZDR

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam pytanie. Mam telefon Lg l3100 mam też do niego kabel i płytę z programem. Problem w tym że nie mogę przeżucać iinych dzwonków do telefonu tylko te które są na płycie. Pomóżcie!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a wy znacie jak sie wpisuje na dzwonki zeby sciagnoc na kompaa ??:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy ktos umie sciagnac dzwonki itp. przez USB na samsunga c-100

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      na KIJA wam telefony …. lepiej kupcie sobie słowniki ortograficzne !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Trochę szacunku matole, nie każdy jest dobry z ortografii!! Ja potrzebuję pełną wersje Oxygena 2.7.5 lub MobiMB Mobile Media Browse 2.5. Gdzie mogę ją znaleźć??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      sugeruje poszukac na: http://www.google.com 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      sluchajcie mam motke c550 ale nie wiem jak sie zgrywa dzwonki kto mki powie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ma ktos program na v3 motke do zgrywania gier z komp. na kom.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      gosia ja tez tak mam z mojom nokiom tylko ze ja wogle nie moge brać gier i wogle tylko od brata dostaje dzwonki tapety i tp
      :Armia:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      kto teraz jest na tej stronie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam:)

      Czy móglby mi ktoś wyslać na maila mobile phone tools?Bylabym bardzo wdzieczna.Serdecznie
      pozdrawiam.mail:Swietlana@poczta.fm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam pytanie – mam 2 gry na telefonie które działaja w programie java a pytanie jest
      nastepujace – czy jak w nie gram to płace za nie?? (pytam sie poniewaz mój kolega
      powiedzial mi ze podczas np. odkrywania nowych plansz sa one sciagane z internetu) z góry
      dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy mógłby mi ktos przesłać link do pobrania mobile phone tools 2.00 (pl). Z góry dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nie moge otworzyc gadu gadu poniewaz pokazuje mi sie wgraj jakis aplet java czy cos
      takiego?????????? dlaczego????? chcialabym pogadac ale nie wiem co zrobic????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      niech mi ktos pomoze pliiiiiiiissssss!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      prosze niech mi ktos przesle odpowiedz na moje pytanie????? 🙁 smutno mi!!!!!!!!! moze
      ktos z was?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      dżunia to moj e-mail dżunia@poczta.fm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ziomal ja jestem teraz na tej stronie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      huj simam prosbe do ciebie pewien pan prosil mnie zebym to napisal i przekazal dalej Jeoli
      usuniesz ten list… bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca. Czesc, jestem 23
      letnim ojcem. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bóg poblogoslawil nas takze
      dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna córka ma na imie Wandzia. Niedawno lekarz wykryl
      raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic … operacja. To
      przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls" i "Onet"
      zgodzily sie nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam
      ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza
      ile osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co najmniej
      trzech osób, podaruje nam 32 centy. Prosze, pomóz nam ! jesli wyslesz ta wiadomosc do 11
      osób, na Twoim profilu pojawi sie zajefakny znaczek. Nie pytajcie jak to dziala, ale
      dziala naprawde. podaj dalej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam problem nie mam zainstalowanego midletu w fonie. Mam Motorole C651. pLZ HElp!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      uj wam w pupe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Może ktoś mi przysłać na mejla program MOBILE PHONE TOOLS do motoroli V3.Wielkie dzieki. magda.mala@buziaczek.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witajcie!! Czy może mi ktos przesłać na maila program do motoroli L6 Mobile Phone Tools???? PLISSSSSS!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      oto link z ktorego mozna sciagnac sobie oprogaramowanie do motoroli L6 http://www.plk.vectranet.pl/~dante/download.htm

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Może ktoś mi przysłać darmowy program MOBILE PHONE TOOLS do motoroli V3 na mejla.Wielkie dzieki. joasiakasp@buziaczek.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy moze mi ktos wyslac na maila mobile phone tools do motoroli v3 dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      olgazm@interia.pl dzieki wielkie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Może ktoś mi wysłać na meila Mobile Phone Tools?? Dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      aniakochanie@wp.pl DZięki!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      oczywiście do Motoroli V#

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      v3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Tak trudno poszukac na http://www.google.pl.

      Rozumiem jak sie jest kaleka i nie umie wpisac paru slow. Boze ale tempaki 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Elo! Nie mam zainstalowanego MIDle’u na komie. mam motke c651. Jakby ktoś wiedział jak to naprawić to please o pomoc!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      please niech poda ktoś stronke z programem MOBILE PHONE TOOLS Dziks;/;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      kto mi przesle program do motoroliL6 bo nic niemoge znalesc >>>plis

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      HeY…czy ktoś by mógł wysłać program Motorola Phone Tools do motoroli v3 lub stronke z której można ściągnąć???

      PiliSSSSSSSSSS :** : ((

      siatkara2@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Znacie jakiś program do wysyłania zkomórki na komórkę przez bluetooth zabezpieczonych gier??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siema wie ktos jak przesłac dzwonki na motorole v3 przez kabel usb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siema! mam motorolke v3 i maly problem 🙂 jak chce wlaczyc gry w telefonie to mi sie pojawia komunikat ze nie zainstalowano MIDlet . czyli co? jak ktos by mi mogl powiedziec co jest ten midlet i skad mam go wziasc to bylbym wdzieczny. jak cos to pisac na maila dwodnik@wp.pl z gory dziekuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      dostałam motorole L6 od kuzyna. Prawdopodobnie miała ściąganego sim – locka. Od jakiegoś czasu na górnym pasku widnieje cały czas koperta z zieloną strzałką i czerwonym kółkiem. Na telefonie jest tylko 5 wiadomości a ciągle wyskakuje komunikat, że wiadomości pełne. Czy można to usunąć i w jaki sposób???

Viewing 43 reply threads
Reply To: Komórka na javie
Your information: