Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Kolejna odsłona Nokia Maps
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
Nokia udostępniła najnowszą wersję swojego rozwiązania Nokia Maps oferującego m.in. mapy cyfrowe i nawigację, rozszerzając ją o dostęp do usługi w ramach serwisu Maps on Ovi. Nokia Maps w połączeniu z Ovi to pierwszy darmowy serwis umożliwiający zaplanowanie podróży w domu, na komputerze, a następnie jej synchronizację z urządzeniem mobilnym.
-
Anonimowy
Gość2 grudnia 2008 o 14:16Liczba postów: 139016 -
Anonimowy
Gość3 grudnia 2008 o 09:29Liczba postów: 139016i tak wolę MDA VARIO 4 z pakietem nawigacyjnym. Zamówiłem na przedłużenie umowy kurierem na infolinii. Zainstalowany fabrycznie tom tom7 ma pokrycie polski 99.9% i mapy ma w pamięci a nie tak jak nokia cały czas pobiera przez transmisję danych narażając na koszty szczególnie na roamingu…
-
Anonimowy
Gość3 grudnia 2008 o 14:42Liczba postów: 139016
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3