Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Kolejna odsłona Nokia Maps

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nokia udostępniła najnowszą wersję swojego rozwiązania Nokia Maps oferującego m.in. mapy cyfrowe i nawigację, rozszerzając ją o dostęp do usługi w ramach serwisu Maps on Ovi. Nokia Maps w połączeniu z Ovi to pierwszy darmowy serwis umożliwiający zaplanowanie podróży w domu, na komputerze, a następnie jej synchronizację z urządzeniem mobilnym.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zaje…te pierwsze zdanie. "..oferującego m.in mapy cyfrowe i nawigację.." A co oprócz map oferuje Nokia Maps? No i jakich map się można spodziewiać -cyfrowych ? czy papierowych ?. Reszta artykułu też nie wnosi nowej informacji. 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      i tak wolę MDA VARIO 4 z pakietem nawigacyjnym. Zamówiłem na przedłużenie umowy kurierem na infolinii. Zainstalowany fabrycznie tom tom7 ma pokrycie polski 99.9% i mapy ma w pamięci a nie tak jak nokia cały czas pobiera przez transmisję danych narażając na koszty szczególnie na roamingu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mucha, to nie tak. Pobierasz z Noki Map Downloader i zapomocą jego ładujesz do telefonu jakie kraje chcesz, jezyki mowy, itd. I wtedy nic nie pobiera bo ma wszystko w pamięci. Ja już 1,5 roku temu chodziłem z N95 po małych mieścinach w Holandi i za transfer nie musiałem płacić.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Kolejna odsłona Nokia Maps
Your information: