Start Forum Sprzęt Bluetooth Kierowcy chcą, żeby samochód był w pełni zintegrowany ze smartfonem

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Radio i odtwarzacz CD w samochodzie odchodzą do lamusa. Kierowcy szukają technologicznych nowinek. Kierowcy chcą, żeby samochód był w pełni zintegrowany ze smartfonem, wyposażony w inteligentną nawigację, dotykowe panele i umożliwiał sprawdzenie e-maila albo skorzystanie z komunikatora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kierowcy chcą, żeby samochód był w pełni zintegrowany ze smartfonem

    • Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

      To ja poproszę o miejsce do osadzenia mojego smartfona w desce rozdzielczej auta w opcji uwzględniającej rożne kształty smartfona realizowanej poprzez coś w rodzaju przejściówki aleeee nie za 1000 czy 2000 zł!. Poprosze też darmową aplikację w stosownym sklepie z owymi integrującą smartfona za autem. Myślę że z mojego punktu widzenia byłoby to bardzo ergonomiczne , praktyczne a i podnosiłoby wartość sprzedażową używanego auta . Bo jak do tej pory wszelkie tego typu natywne konstrukcje po kilku latach staja się bardzo drogie w aktualizacji , w autoryzowanych serwisach że mija się z sensem np ekonomicznym utrzymywanie ich w funkcjonaliści.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ktoś naczytał się biografii Jobsa i chce wykreować potrzebę która będzie chciał zaspokoić. Sory artykuł spłodzony przez dział marketingu

Viewing 2 reply threads
Reply To: Kierowcy chcą, żeby samochód był w pełni zintegrowany ze smartfonem
Your information: